Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttatok már rokonotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már rokonotokat meztelenül?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le kit, mikor, hol és mi volt a reakció.
2009. nov. 21. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

Anyukámat, apukámat, öcsémet és fiú unokatesómat. Az öcsém nyolc évvel fiatalabb nálam, úgyhogy ez nem meglepő szerintem,kiskoromban láttam apukámat is, fiú unokatesómmal pedig egyidősek vagyunk, kiskorunkban sokat aludtunk egymásnál és együtt is fürödtünk olyan öt éves korunkig:D De ebben nincs semmi.

17/L

2009. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Láttam a nagyanyámat (éppen fürdött), nagynénémet (fürdött) anyámat, apámat, unokahugom, unokaöcsém (min a kettő még baba), nővéremek (fürdött vagy flangált a lakásban) és semmi reakció nem volt rá. Most mi legyen rá a reakció? Felcsináltassäm magam a féléves unokaöcsémmel vagy mi? Vagy mi ez a kérdés? Az unokahugodra/nővéredre gerjedsz? Vagy a hugodra/nővéredre? Vagy talán az anyádra?
2009. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szüleimet, nagyszüleimet, nagynénémet, unokatestvéreimet is láttam már meztelenül.

16/F

2010. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!