Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjek felvilágosítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek felvilágosítást anyától?

Figyelt kérdés
nincs elég bátorságom megkérni anyát pedig hamarosam megjön a menzeszem és még csak azt tudom hogy ez a neve.... de nem csak ezt akarom tudni. suliban meg nem képesek rá.... :/ de nem merem megkérdezni hogy adna-e felvilágosítást... Szerintetek hogy kérjem meg? Vagy valahol neten lehet találni felvilágosítást? Bocsi ha nem a megfelelő kategóriába irtam. Köszi a normális válaszokat!
2013. nov. 26. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi szégyellni való. Nyugodtan szólj neki, el fog magyarázni mindent hisz az anyukád.
2013. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem anyukádat, feltételezem jóhiszeműen, hogy felnőtt, értelmes, nyitott

gondolkodású, akinek a szexualitás nem tabu téma.

Ha igy van, akkor nyugodtan kérdezz rá. Örülni fog a bizalmadnak.

Ellenben nekem gyanús, hogy eddig nem tette meg önként és dalolva, mert a szexuális nevelés szülői kötelezettség, pont úgy ahogy a kulturált viselkedésre, normális tisztálkodásra,tisztességre nevelés is.

Egyébént a wikipedia oldalait érdemes olvasgatni ilyen ügyekben is, tömören, de lektoráltan megtudod amit szeretnél.

2013. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyám, légy oly szives homályosíts fel. Fogalmam sincs mi a menstruáció, légyszi mesélj róla, mert nemsoká nagylány leszek.

Egyébként pedig a neten is utána lehet keresni.

2013. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. nov. 26. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a mai napig cikinek érezném,ha hasonló dolgokról kéne vele beszélgetnem,mert engem a szüleim sosem világosítottak fel,én meg nem kérdeztem,még a menstruációról sem.Most 17 éves vagyok,és nehezen is beszélek emberekkel ilyesmikről.Ne járj te is így!Nyugodtan kérdezz rá!
2013. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet.... Jobb ha még időben megkérdezem.... Eddig arra vártam hogy magától beszéljen velem erről de nem késlekedhetek tovább...
2013. nov. 26. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Én anno, szüleimet kivéve, szerencsére volt, akivel tudtam beszélni erről. De ha nyitott gondolkozású, akkor nyugodtan kérd meg, h esedékes a felvilágosítás, bár fura, h eddig nem tette meg.
2013. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem, miért nem beszélt eddig veled erről, hiszen nő létére tudnia kéne, na mind1..
2013. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!