Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet itt egy kis tanácsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet itt egy kis tanácsot ill. Felvilágosítást kérni egy dologról?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Egy éve van barátom. Sokáig nem feküdtem le vele, de egyszer annak is eljött az ideje. Előtte szüleimtől, újságokból, GYK-ról mindent megtudtam a fog. gátlásról, de úgy látszik valami kimaradt..

Minden együttlétnél ami legjobbesetben heti 1 alkalom óvszerrel védekszünk. Az lenne a kérdésem, hogy ha pettingnél a fiú elmegy, lánynak és fiúnak is spermás lesz a keze, megtörlik OK, és mivan ha lány pár perc múlva a vagyinájához nyúl? Száraz előtte jól papírzsepivel letörölt kéztől is lehet terhes ha csak odanyúlt, de nem nyúlt magának be? Sokszor olvastam hogy a gyerekhez egy csepp sperma is elég igen, tudom de már annyi mindent hallok hogy már nemtudom mit higgyek. Valaki normális választ... Köszönöm..


2012. márc. 10. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem megnyugodhatsz, ha letörölted és csak "odanyúltál" akkor nem lehet baj! kivéve ha a pasid chuck norris, mert az ő spermái igazi túlélők és bejutnak minden apró résbe!
2012. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sperma a levegőtől nagyon gyorsan elpusztul, ne aggódj. (Remélem, a vagYinát csak elgépelted.)
2012. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen kicsit gyorsan írtam :)
2012. márc. 10. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem lesz baj belőle,de terhességhez az előváladék is elég.Kiegészítéshez ajánlok hüvelykúpot,több féle van,recept nélkül kapható.


[link]

2012. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az internet rejtelmei:

A terhességhez az előváladék is elég, amiben nem is kéne spermiumoknak lenni, csak úgy tessék-lássék kerülhet bele 1-2, ha az előző szex óta nem volt wc-n a pasi és a csőben marad egy kis anyag. Mellesleg ez csak úgy kicsurdogál.

Viszont a sok millió spermiumot tartalmazó, kirobbanó erővel kitörő spermának is kb 8-10% esélye van teherbe ejtenie a nőt, ha azok a napok vannak (az a havi 2-3) amikor egyáltalán teherbe eshet.


Ez olyan, hogy egy zsömlével is meg lehet ölni egy embert, mégse halsz bele, ha rendszeresen eszel zsömlét.

2012. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!