Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy igazságt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy igazságtalan vele az élet?

Figyelt kérdés
18 lány vagyok. Azt érzem, hogy teljesen nem azt kapom amit érdemlek... Csendes, otthonülő vagyok, suliba segítőkész, jó tanuló.. De csak kihasználnak a többiek. Aztán a barátaim is csak rámakaszkodnak, aztán ha valamit nem sikerül megvalositanom megsértődnek.. A többieket indokolatlanul jutalmazzák... Miközben én belehalok a tanulásba de semmi nem jár cserébe. Aztán a fiukat sem érdeklem, nem tudom miért. De ez is bánt. Szóval mindez már a depresszióba visz... Tudnátok valamit tanácsolni?
2013. nov. 23. 22:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

tudom... Volt hogy eljártam, de ezektől az alkalmi szorakozasoktol a pasikkal nem lettem, csak rosszabbul.. :/


Igen, én is azt hittem, hogy majd ezért jár a jó. egyszer majd fordul a kocka... Ezert imadkozom mindig... De annyira már nem tudom ezt elhinni... Eddig nem ez volt a tapasztalat.

2013. nov. 23. 22:17
 12/16 A kérdező kommentje:
akkor annyit tehetek hogy nem foglalkozom velük? De ez a hihetetlen mellőzöttség már odaig vitt, hogy akármikor sirhatnékom van. Aztán már idősebb férfiakat kedvelek..
2013. nov. 23. 22:20
 13/16 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is, még anno... úgy hogy megértelek.
2013. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
és mitől változott a helyzet és mikor?
2013. nov. 23. 22:42
 15/16 anonim ***** válasza:
a helyzet akkor fog változni, ha elfogadod, hogy nem JÁR érte semmi. akkor lesz jobb, ha teszel érte valamit. és ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne létezhetne valami felsőbb lény, akarat vagy sors. csak azt, hogy nem hiszem, hogy patika mérleggel ül az égen és folyamatosan próbálja tartani minden egyes ember egyenlegét nulla körül.
2013. nov. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz.

Én is pont úgy érzem...

Van, aki sokkal rondább nálam, dagadtak a lábai, nagy a segge, görbe az orra, ezek mellett bunkó, minden nyáron pótvizsgázik valamiből, ami általában a matek, rikácsolós hangja van...és önző, végtelenül önző.

Iránta mégis érdeklődnek...meg még sok más iránt.

18/L

2013. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!