Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy igazságt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy igazságtalan vele az élet?

Figyelt kérdés
18 lány vagyok. Azt érzem, hogy teljesen nem azt kapom amit érdemlek... Csendes, otthonülő vagyok, suliba segítőkész, jó tanuló.. De csak kihasználnak a többiek. Aztán a barátaim is csak rámakaszkodnak, aztán ha valamit nem sikerül megvalositanom megsértődnek.. A többieket indokolatlanul jutalmazzák... Miközben én belehalok a tanulásba de semmi nem jár cserébe. Aztán a fiukat sem érdeklem, nem tudom miért. De ez is bánt. Szóval mindez már a depresszióba visz... Tudnátok valamit tanácsolni?
2013. nov. 23. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ja mikor elmegy a tipszmikszem
2013. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan hátha tudok segíteni.
2013. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Törődj velük kevesebbet keress olyan embereket akik megbecsülnek. Nem kell nekik rögtön ugrani és hagyni hogy szemetesládának használjanak. Kicsit mozdulj ki otthonról nem azt mondom hogy hanyagold a tanulást, de neked is szükséged van egy kis lazításra. Sportolj járj el társaságba bulizni.
2013. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem,csak én srác vagyok.És felém meg a lányok nem igazán nyitnak,inkább elutasítanak.A többibe ugyanez mindenben a helyzet velem is.Szóval én együtt érzek veled,tudom milyen helyzet ez.Ha gondolod írj rám,és szívesen segítek neked ha tudok. :)

22/F

2013. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Bár valahol röhejes lehet,de én ilyenkor mindig arra gondoltam,hogy ezért cserébe jönni fog valami ugyanekkora jó is.

Vagy ha tudtam,hogy csináltam valamit,akkor csak próbáltam tűrni.

2013. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Dwight Schrute ***** válasza:

Fiúkat sem érdeklem-re a válasz a kérdésben:

"Csendes, otthonülő vagyok"

2013. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
holnap tudok irni, köszönöm :) hát jó lenne eljárni, de ilyen emberekkel valahogy nincs kedvem...
2013. nov. 23. 22:14
 8/16 anonim ***** válasza:

20L hasonló helyzetben


Írj privit, ha szeretnél

2013. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én is valami hasonlót érzek hogy folyton azon gondolkozom mivel érdemeltem ki azt a sok mindent amit kapok.. de eljutottam odáig hogy leszarom és nem gondolok bele.
2013. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy érzem, hogy egy kút mélyén vagyok és hiába kiabálok.

De lehet, hogy jobb lesz viszont az is lehet csak rosszabb, majd kiderül. De nem vagy egyedül.

2013. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!