Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ki merjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ki merjem mutatni az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfit nem tudok kiverni a fejemből, akivel nem a legegyszerűbb a helyzet. 19 éves vagyok, ő 30. A házunknál dolgozott pár alkalommal egy csapattal, és többször beszélgettünk ketten. Valójában nem is tudom, hogy csak a munka miatt volt-e kedves velem vagy egyébként is érdeklem-e. Már akkor is kedveltem és tudtam, hogy rossz lesz, ha nem jön többet és nem láthatom, de azóta legalább az interneten tudjuk tartani a kapcsolatot. Kedvelte több képemet is, de ennek nem tudok túl nagy jelentőséget tulajdonítani, mivel azóta sajnos egyáltalán nem beszéltünk.

Az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy egyáltalán érdeklem-e őt. Ez a 11 év elég sok köztünk, de részemről még beleférne, mert én nagyon megkedveltem. Ő tudom, hogy vágyik már egy kapcsolatra, de szerintem nem hiszi, hogy bárkinek is tetszene, kellene, elég pesszimista ezzel kapcsolatban, legalábbis a netes profilja ezt tükrözi. Ráadásul a többi családtagja nagyon messze él tőle, több 100 km-re és ő meg nagyon sokat dolgozik. Fogalmam sincs, hogy lehetne-e esélyem nála, csupán ő nem hiszi a korkülönbség miatt, hogy neki van esélye nálam, vagy egyáltalán nem is érdeklem.

Az az igazság, hogy nem merek írni neki. Lehet, hogy nem is érdeklem, és csak hülyét csinálnék magamból. Mert ha velem egykorú lenne, akkor még talán, de ez a korkülönbség nagyon elbizonytalanít. Viszont képtelen vagyok kiverni a fejemből, csak rá tudok gondolni. :(


2013. nov. 23. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akkor vesztesz, ha nemet mond, hanem ha meg sem próbálod :)


Te választod őt, tegyél is a cél érdekéért, és ne állj

le ezen a ponton, hiszen akkor 20 év múlva is csak a pro-

filját nézegetnéd...

2013. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást:) És szerinted mit kellene írnom? Csak érdeklődjek felőle simán? Aztán talán legközelebb már ő ír...
2013. nov. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!