Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lesz valami baj a péniszemnek ha így mosom? F/23
Figyelt kérdés
Fürdéskor le csavarom a tusoló fejet a csőről és a kádban a víz alatt a péniszem nyílás felé fordítom nagy nyomással ki mosom a hugycsövem.2013. nov. 22. 23:22
1/7 anonim 



válasza:





Nem. Ha víz felett csinálnád akkor viszont már lehetne. De miért is jó ez? Oda egyébként sem kerül normális esetben szennyeződés, ha pedig mégis azt kimossa a vizelet.
2/7 anonim 



válasza:





Ennek a bonyolult mosási eljárásnak mi értelme van? A csövet nem szoktuk kimosna. A fityma alatt körbe kimosandó, de a csőben mit keresel?
3/7 A kérdező kommentje:
hogy tiszta legyen a spermám.
2013. nov. 22. 23:44
4/7 anonim 



válasza:





Te jó ég:DD
Szerinted mitől lenne koszos,kiengedted a sárba játszani?:D
5/7 anonim 



válasza:





Hogy tiszta legyen a spermád? Értelmi fogyatékos vagy?
6/7 anonim 



válasza:





Hat ezen beszartam "hogy tiszta legyen a spermam"
7/7 anonim válasza:
elég ha csak a fitymát hátrahúzod és megtisztítod ott alatta a bőrt,,,egyébként még bajod is lehet tőle,szóval ne csináld!!!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!