Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok 15 éves a lány.Van egy barátom aki szerelmem kapcsolatunk nem volt de odáig jutottunk hogy le feküdtünk.És a lelkemre kötötte hogy el ne mondjam senkinek..

és én unoka testvéremnek el mondtam nem bírtam ki hogy ne mondjam el. És mind addig nem is volt baj amíg össze nem vesztem unoka testvéremmel és el nem mondta ezt hogy el mondtam.. így el kelet mondanom a lánynak hogy el mondtam neki aki nagyon meg haragudott és szinte szóba se áll velem.

Tudom itt egyedül én vagyok a hibás és az a nagy szám..

De én bele pusztulok ha el veszítem a saját hülyeségem miatt a lányt..ezeket a sorokat is zokogva írom nem tudom hogy lehettem ekkora marha.. nem gondolkodtam mielőtt a szám járt.. :(

Ti mit tennétek a helyemben helyre lehet ezt hozni ? még valahogy? :( nem tudom mit csinálok ha elveszítem akkor én meg halok. Fel kötöm magam..



2013. nov. 18. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Te lefeküdtél egy sráccal? MUHAHAHAHA
2013. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs kedvem a poénjaidra mert egyáltalán nem vagy vicces.. 18 éves fiú vagyok a lány 15 éves nem nehéz meg érteni szerintem.
2013. nov. 18. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kötsz te semmi sehová, leginkább nem magadat. 18 évesen illett volna figyelembe venni, hogy egy gyereklányról van szó, másrészt azt, hogy úriember nem mondja el kivel, és hol,mit csinált.

A lányt meg lehet ostromolni, és bő udvarlással a bocsánatát kérni.

2013. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!