Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni? Gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Gáz ha még nem csináltam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) 15 éves lány vagyok és még nem csókolóztam..:)

2013. nov. 15. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
szia én is 15 vagyok és mindenki leszar téged :)
2013. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Megtanítalak én,ne félj semmit! :P
2013. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első : miért szarna le mindenki engem?:)
2013. nov. 15. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Én se csókolóztam még, fiú vagyok, (furcsa,) de vágyok rá, kíváncsi vagyok milyen. Én se tudom nagyon, hogy kell, de biztos jó. 14/F
2013. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1., remélem megérted, miért csak 41%-ig hasznosak a válaszaid, khm retard :D

Szal nem gáz h még nem csináltad, sokan sokáig nem csinálják, így van rendjén, az meg nem bűn ha kíváncsi vagy, és ha olyannal csinálod először, akivel akarod azt a csókot, akkor jönni fog minden magától :D

2013. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
semmi gond, áttolod a nyelved és mehet a centrifuga!!:)
2013. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel konkrétan utálom, ha a mandulámat akarják nyalogatni. Az meg legalább ilyen béna, ha már az első csóknál átdugja a nyelvét. Ez van a filmekben, mindenki azt hiszi ez a menő, ezért így csinálják.

Szerintem:

első a szájrapuszi!

második: az ajkaid közé veszed az ő alsó v. felső ajkát (szimpla csók) itt ha már jobban bele jöttél, akár nagyon óvatosan rá is haraphatsz :) ez sokkal izgatóbb és kellemesebb mint a centrifuga!

Harmadik: csók közben először csak óvatosan hozzáérinted a nyelvedet az ajkához. Itt a másik általában veszi a lapot, és jobban kinyitja a száját, na akkor átdughatod a nyelvedet. Itt vigyázz azzal, hogy sokan azt hiszik, minél mélyebbre dugják, és gyorsabban mozgatják annál jobb! pedig NEM!!! Legyen bemt rendesen, de ne tövig (olyankor szokott nyáladzani... na meg kissé fullasztó érzés :\), és a szád se legyen annyira nyitva, hogy eltűnjön benne a fél feje! Ha ez megvan, megint csak NEM centrifuga, hanem kezdj el finoman kőrözni az ő nyelve körül. Mondhatni simogatni körbe-körbe.

Sokkal izgatóbb érzés, mintha az első csóknál bekapják a fél fejed, tövignyomják a nyelvüket, majd el kezd vele ezerrel properrelezni...

Aztán remélem összejön, és boccs, h ilyen hosszú lett :)

2013. nov. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főlek az utolsónak!:) Mentek a "zöld jelek":)
2013. nov. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!