Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El áruljam mikor talál rád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El áruljam mikor talál rád a szerelem?

Figyelt kérdés

Pontosan akkor, amikor kell, amire meg van írva.

A sors megírta a születésed, a baleseteid, a szerelmeid, a születendő gyerekeid számát, és a halálod idejét is.

Így kár görcsölni ezeken, mind úgy fog alakulni, hogy te semmit se tehetsz ellene.


2013. nov. 14. 16:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
légyszi áruld el...de most tökre komolyan.
2013. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

9es, ez nem rajtam múlik, az energiaküldés meg egy nagy parasztvakító pénzlehúzás.

10es, ha megszakadsz se tudsz meghalni, ha nincs itt az ideje.

(próbáld csak ki, ha nem hiszed)

2013. nov. 14. 16:50
 13/25 anonim ***** válasza:

Határozd meg az enyémet egy próbát megér.

Privátban írd meg milyen info kell hozzá.

2013. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Azért ha egy ismerősöd vagy akárki öngyilkos akar lenni, akkor hanyagold ezt a mondatot. :D

,,próbáld csak ki, ha nem hiszed"

2013. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Áruld el légyives.Tényleg kiváncsi vagyok.:)
2013. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

14es, azért remélhetőleg érezhető az irónia ebben a részében.

Amúgy tényleg ha elfogadod azt a tényt, hogy az életed felett nincs semmi irányításod, az sokat könnyít az életeden.

Ráadásul, aki nem görcsöl a témán, hogy mikor jön végre a nagy Ő, az nyugodtabb, kedvesebb, és összességében sokkal vonzóbb a másik nem számára(vagy akikhez épp vonzódik).

2013. nov. 14. 17:04
 17/25 anonim ***** válasza:
hogy a viharba ne lenne irányításom az életem felett?
2013. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Mert nincs? Ha kimész az utcára, bármikor elüthet egy kocsi, ha bárhova mész, akármelyik percben találkozhatsz azzal, aki később nagyon fontos lehet a számodra, akármikor kirúghatnak a munkahelyedről egy leépítés miatt, vagy mert 2x késett a buszod vagy akármi.

Azt el tudod dönteni, mit egyél ma, vagy ilyen apróságokban, de a nagyobb dolgok felett nincs kontroll.

2013. nov. 14. 17:11
 19/25 anonim ***** válasza:
én is otthagyhatom akár az állásomat..
2013. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Csakhogy ha jól fizet/nincs jobb/nincs más akkor nem fogod ott hagyni. Ha meg van jobb/másik, akkor "ez volt megírja" és új embereket ismersz meg, stb, ami nem véletlen.
2013. nov. 14. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!