Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen betegségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen betegségem lehet, ha ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Gyakran főleg amikor egyedül vagyok, esténként egyedül a szobámban rám tör a szomorús, de csak amiatt mert minden nap látok aranyos lányokat, de sosem tudok egyikkel sem ismerkendi, nem találom a párom, ha neten próbálkozom egy rakás buta, bunkó lányt fogok ki és úgy érzem mintha valami páratlan lény lennék, akinek nincs párja, mintha annyira egyedi lennék, hogy senki sem értene meg már. Lányban nem találom a másik felem ez a fáj a legjobban, pedig folyton arról fantáiálok, hogy átélem azt, amit sok tini, hogy ül a lány a srác lében és csókolóznak, őszintén szeretik egymást és boldogok. Én meg még, ha sikerül is taliznom, mert végre nagy sokára megtisztel egy lány, hogy találkozik is velem, akkor sem találom azt, amit keresek, nem érzek iránta semmit pusztán szexuális vonzalat az meg már nekem kevés, én párkapcsolatra, szerelemre vágyom, egy különlegs lányra, akinek legalább olyan hülye humoros, huncut, de közben kedves, jófej énje van, mint nekem és imád szexelni is nem valami apáca prűd típus.
2013. nov. 13. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
a rinyàlòs fiùk mèg nem alszanak?
2013. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Drága barátom, te sose hagyod már abba ezeket a hülye kérdéseket? Két opció létezik: Ad 1: Te vagy a világ legnagyobb trollja és szereted látni, ahogyan az emberek reflektálnak, az idióta kérdéseidre. Ad 2: Valóban rinyálós, nyávogós, nyálgép vagy. ( ennek kisebb az esélye szerintem ). Amúgy mindkettő beteges: Tessék pszihológushoz menni!
2013. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a diagnózis: szimplán retardált vagy és ezt még hirdeted is, hogy napi 3 ilyen kérdést kiírsz.
2013. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jófej pasi vagy akkor túl nagyok az elvárásaid a csajokkal szemben azért nem találod a "párod". Amúgy meg depressziós vagy.
2013. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!