Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet képernyőn keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet képernyőn keresztül vonzalmat érezni valaki iránt?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy kinek mi a véleméyne a témában. Én amellett vagyok, hogy így is megtetszhet valaki, vonzódhatsz iránta igazán. Szerintem nem sok különbség van aközött ha mondjuk az utcán messziről meglátsz egy csajt és elindul a vonzalom és eközött...maximum annyi, hogy ebben az esetben nagyjából elérhetetlen az illető. Ti mit gondoltok erről?
2013. nov. 10. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Maricsuj iránt vonzódtam évekig
2013. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne vonzódhatnál? Ha sokat beszélgettek bele is szerethetsz így bárkibe, csak szerelmes nem lehetsz. Ja és minél tovább tart annál valószínűbb, hogy kellemetlen lesz az első találkozó.
2013. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor sokszor az elképzeléseidben szeretsz bele. De az elején még sok a közös az elképzelés és a valóság között. Ha sokáig dumáltok online (sok-sok hónapon át), akkor bizony eltávolodhat az elképzelésed az eredeti személytől.


Ezért valóban jó lenne egy találka valahol. Akár kulturált környezetben (kiállítás, verses-zenés-est, színház, állatkert, mozi, kávézó, ...).

2013. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!