Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy azt szánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy azt szánta nekem a sors, hogy ne Magyarországon találjam meg a nekem szánt lányt?

Figyelt kérdés

mert itt ebben az országban tuti, hogy senki sem jönne össze vele.

talán 1 szegényebb fejlődő országban, India vagy esetleg Afrika...ott lehet, hogy lenne esélyem, de itt Mo-n tuti, hogy nincs!


van aki ugyan így gondolja?


2013. okt. 30. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hülye vagy,hogy hiszel a sorsban akkor igen.

Amúgy a mi kis országunk se olyan kicsi...

2013. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a szervkereskedelem meg az országszintű hiv fertőzöttség valóban jobb
2013. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nemcsak az a baj, h kicsi az ország, hanem h alig van benne normális lány, és az is mind foglalt.
2013. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem hülye attól még, hogy hisz a sorsban, inkább ez az elképzelés a hülyeség, amit egy kalap alá veszel a sorssal.Ha már ennyire hiszel a sorsban, akkor gondolj arra, hogy ide születtél, okkal születtél ide, mert itt van feladatod, szóval a párodat is itt kell megtalálnod.
2013. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nincs sors.

Ettől függetlenül lehet, hogy ez lesz veled, viszont nem a sors akarata miatt. áááá

2013. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem sok ismerősöm külföldi pasival jár, szóval..:) ja, nem azért mert gazdagok, ők is ugyanúgy diákok.. kimentek nyelvtanulás céljából, és ni :D
2013. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Aki hisz a sorsban nagyjából azokkal van egy szinten, akik várják, hogy szétnyílik a Badacsony és kijön belőle egy űrhajó, ami elviszi őket a 4. világba.
2013. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Te már mindenre fogod hogy nincs csajod,csak magadat ne kelljen okolni.
2013. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

de tv-be is láttam Nat geon, hogy gazdagabb, vagyis ilyen középosztálybeli csúnya férfiak kimentek szegény országba és ott találtak maguknak lányt.


lehet ezt kellene tennem.

2013. okt. 30. 18:09
 10/17 anonim ***** válasza:
A szegényebb fejlődő országokban meg magyar csajokat akarnak.
2013. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!