Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok. Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Szerintetek mit akarhat a lány?

Figyelt kérdés

Amit már az elején tudni kell én bizti őrként dolgozom a lány az üzletben dolgozik mint eladó, de mellette még tanul.


Az egyik zárós órában volt egy "célzás" értékű beszélgetés közöttünk.Aztán vettem a bátorságot és az egyik közösségi oldalon megjelöltem mint ismerőst ő pár perc elteltével vissza is jelölt. Aztán egy hozzászólásnak köszönhetően megkérdeztem tőle másnap, hogy privátban mehet-e az üzenet írás? Azt mondta rá, díjazza a kérdésemet és Igen! Továbbá elmondta, hogy azért ne írjak hsz-eket, mert a párja (ha valóban van neki) nem fog örülni. Közben elmodta, az ember olyan hogy még a Kákán is keresi a csomót.


Nem egész egy hete kaptam egy infót mely szerint én zaklatom őt és, hogy szólt az egyik Managernek/részlegvezetőnek. Mikor a lány legközelebb jött dolgozni összeszedtem minden bátorságomat és elé állva megkérdeztem tőle:

- Mivel pár napja hallottam valamit, kénytelen vagyok megkérdezni, hogy zaklatónak tartasz?

Erre a válasza:

- Nem,de viszont szóltam az üzletvezetőnek, hogy ....-on irogatsz nekem.Miért?

Erre én csak annyit mondtam neki,hogy:

- Semmi csak kérdeztem.


Mikor ezt meghallottam először nekem és az állásomnak is lőttek.DE aztán átgondoltam és rájöttem, ha valóban szólt akkor:

1.A Biztonsági cégtől kijöttek volna meghallgatásra.

2.Már másnap áthelyeztek volna egy másik üzletbe.

3.Kirúgtak volna, de nem így történt.


Na most ha valóban zavarja hogy írtam neki akkor:

1.Miért nem nekem szólt? (Ha valóban szólt)

2.Miért jelölt akkor vissza mint ismerőst?

3.Ha valóban zavarja akkor miért nem törölt vagy tiltott le mint ismerőst?


A fő kérdésem amire választ várnék:


Ha szólt, ha nem szólt mit akarhat ezzel elérni, mondani?


2013. okt. 23. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nők?
2013. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel biztiboy
2013. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy az utolsó chat írás és a zaklatásos sztori tudomásomra jutása között eltelt kb. 1-2 hét is.Ha azt nézem, hogy a lányt amikor alkalmam nyílt megkérdezni akkor közel 1 hónap is ha nem több.
2013. okt. 23. 15:13
 4/4 A kérdező kommentje:

Még valami ami miatt nem mindegy:


Beleszerettem és ő ezt az első pillanattól észrevette rajtam.

2013. okt. 23. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!