Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mi van? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van? Mit gondolhat? és mért csinálhatja?

Figyelt kérdés

Szinte mindig mosolyog ha találkozunk a folyóson..és bámulis..8 hónapja húzzuk ezt így, és néha beszélünk is...tudja h tetszik nekem(megkérdeztette)csak van egy kis probléma..nem akar bnőt csak lefekszik a fél sulival...a bnőmnek is tetszik és ma ő nem volt suliba és ma nem köszönt csak bámult és kicsit mosolygott...lehet csak azért nem köszönt mert egyszer se volt egyedül amikor találkoztunk(bámulni így is tudott) vagy azért mert a bnőm tetszikneki?egyszer megkérdeztem tőle h tetszik-eneki és azt mondta nem...de a viselkedése alapján tetszhet neki vki, csak ugye nem akar bnőt...és 8 hónap eléghosszú ahhoz h ne csak 1 éjszakára kelljen neki vki...

16L


2009. nov. 12. 16:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah igen és vannak a kur.vái(akikkel lefekszik) és vannak olyanok köztük akik többet akartak ennél(járni vele) ők mind utálnak....leht h tudnak vmit amit én nem?
2009. nov. 12. 16:39
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért csinálja ezt mert téged még nem húzott meg!lyukra játszik és a te neved mellé is akar egy piát
2009. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*pipát(első vagyok)
2009. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és képes ezért 8 hónapig húzni a dolgot?volt egy lány aki vszínüleg visszautasította(és ő rákérdezhetett) vele kb 2 hónapig szórakozott..és azóta felé se néz
2009. nov. 12. 16:53
 5/11 anonim ***** válasza:

még mindig első vagyok:)

Lehet h bomba jó csaj vagy és különleges alkalomra tartogat vagy pedig pont hogy nem jösz be neki és csak flörtölget veled.

2009. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sztem nem vaokxd am meg mér flörtölne vki vkivel ha nem jön be neki???
2009. nov. 12. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hát aki lefekszik a fél sulival az a nőt csak egy eszköznek tekinti...az 1ikkel lefekszik(csak szex és más semmi) a másikat bolondítja(csak flört és más semmi) a harmadikat szivatja(csak gúny és más semmi) a negyediket megdugja(no coment:D)...:)

Mit vársz 1 ilyen sráctól?

még mindig az első vagyok

2009. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából nemtom...ugye szoktunk beszélgetni és nem ilyennek ismertem meg...szóóval tényleg nagyon rendes, stb...és velem kicsit máshogy viselkedik mint mással...kedvesebb meg nemtom de más...sikerült sajnos belezúgnom...mert tényleg nagyon aranyossrácként ismertem meg egyáltalán nem olyan mint amilyennek látszik
2009. nov. 12. 17:37
 9/11 anonim ***** válasza:

áááh értem:)!Azt szeretnéd hallani hogy belédzúgott?

Egyáltalán nem olyan amilyennek látszik?miért milyennek látszik?már bocsi de minden info amit tudunk a srácról tőled van!Tehát: k*rvákat tart,lefekszik a fél sulival és nem akar barátnőt...

Az hogy veled kedves lehet azt jelenti h te tetszel neki ez nem kizárt!De szerintem ha össze is jönnél vele nem hiszem hogy lemondana az előző életéről miattad(vagyis folyamatosan megcsalna)Persze vannak még csodák!Mindenesetre sok jót ne várj!

Drukkolok neked:D!még mindig az első vagyok:)

2009. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi:) am jó lenne hallani, de nem ezért kérdeztem......beképzeltnek bunkónak látszik és ilyen dobálom kifele a csajokat típusnak akit nem érdekel senki és semmi....és állítólag azért lett ilyen mert egy bnője nagyon nagy fájdalmat okozott neki és elege lett a szerelemből....és nemtom mennyire higyjek neki de azt monta egyszer h ha neki lesz bnője akkor ő azt télleg komolyan gondolja
2009. nov. 12. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!