Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy naon fiatal lány vagyok,22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy naon fiatal lány vagyok,22 éves! Lasan, azaz nemsokára 23. van 1fiú akit, Áronnak hívnak és nem ír mindig visza facsén. Mit csinájjak?

Figyelt kérdés

nekem bejön, de vajon én nem neki? könyörgöm segiccsetek, mert már nem birom idegileg ezt az állapotot.

Mi a véleményetek? Én nem naon jövök be neki??!! :S:S:S:S


2013. okt. 21. 22:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez kamuuu XD Ilyen niiincs XD
2013. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Talizzatok élőben, fácsén nem fogod tudni kideríteni, hogy mit érez irántad valójában.
2013. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon fiatal? Te hü.ye vagy. Meg ahogy írsz... Szánalmas pic.a de am meg kb kamu pistike. Nah takarodj aludni.
2013. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Én le is tiltanálak a pi-csába :D
2013. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszy! naon sokat segitettek!
2013. okt. 21. 22:46
 6/22 kriszrudi666 válasza:
100%

Szijja csajszee!! :))

Sajnah az Áronokkal csak a baly van eskü :SS Én próbálkosztam már a Birtalan Áronnal meg a Szemző Áronnal meg a Tamási Áronnal iss és kalyakra etytől egyig ien kognitiív disszfunkcionálisra vették a figurát amikor irogatam nekik fácsén :SSS fullra meksértőttem de felvilágosítottak h csak azokat nevezik el Áronnak akik ien szabadköművesek vagy illuminatik vagymik :Ss szal nem egésszen értem h ez h van de ha yol tom ez ien betekség :/// de am ne ad fel, hátha lesz vmi ;))) :$$

Puszeee

2013. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

"Elindult az ötösfogat,

a bélsarammal mosok fogat"


Pap Laura, 1937, Balatonmáriafürdő

2013. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Am ha van telcsiszámcsi csörgcsi Árcsi, azt séti plázcsi.
2013. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
uhhh *-* de yo érzés, h vki irt ijet is! köszy szépen! pusszcsancstyúk:* tovább probálkozom!!!!!!!! teljesen ambivalens érzések vanak benem, de elég naty spektátulum a csávó. szóval mégeccer köszy a pragmatikus választ!!!:S:!%+:
2013. okt. 21. 22:58
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Ambivalens? Pragmatikus? Lebuktál kisanyám! IQ minusz libák nem ismernek ilyen szofisztikált kifejezéseket :)
2013. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!