Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó meztelenül lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó meztelenül lenni?

Figyelt kérdés

Ki miért szeret meztelenkedni?

Miota csinálja, hol, ?

Fiu- lány és mennyi idős vagy ?



2013. okt. 13. 18:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Most is meztelen vagyok, szeretek zuhanyzas, furdes utan kifekudni a kanapera - persze csak ha egyedul vagyok.

Meg a baratommal pucerkodunk. Max. akkor vesszunk fel valamit ha hideg van, imadom amikor o a nagykifli es erzem az eros karjat meg a farkat a fenekemnel :) Nem tudnek pizsamaban aludni vele.

2013. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
A 6# jól beszél. Én gyakran ha tehetem. Szerencsére én érek haza legjamarabb, és senki sincs otthon.
2014. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes és szabadságérzetet ad, főleg, ha nem azon kell izgulni, hogy ki látja meg, és ki nem. Akkor az igazán jó. ;)

Párommal is elhatároztuk, hogy havonta egyszer kijelölünk egy napot, amikor kizárólag ruha nélkül lehet csak mindkettőnk. ;) Illetve mivel a munkája most már megengedi, kéthetente egy hétvégi napra szűkítettük.


Aludni is szoktunk így, már csak azért is, mert van, hogy szex után bennem hagyja a farkát, és úgy alszik el mindkettőnk.

Első pár alkalomnál volt, hogy ez még kényelmetlen volt nekem, de azóta már pont jobban alszok tőle.

2014. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nudiztam. Először fura volt. Meg zavarban voltam kicsit. De aztán Isteni volt úgy a habos vízbe becuppannii ;))
2015. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod! :)
2015. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

barátnőmmel itthon szinte mindig így vagyunk, aludni is meztelenül alszunk, összebújunk, és nem mindig bír magával, letámad a takaró alatt is ;)

már évek óta am.

én 24/F

bnőm 20/L

2015. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Felszabadító érzés az biztos, az ember egyszerűen csak jól érzi magát, hogy nincsen rajta semmi. Én másfél éve kezdetem el, otthon elég sokat vagyok meztelenül, főleg nyáron, úgy főzök, olvasok, napozok...Már meztelenkedtem erdőben is, kimentem is levetettem mindent, a cipőt is, úgy futottam. A meztelen biciklizést is egyszer szívesen kipróbálnám...Nincs is jobb dolog meztelennek lenni.

27/F

2015. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
18%
Fúúúúúj, meztelenkedni nem jó. Persze nem minden esetben, mert akkor nem tudnánk szexelni, fürdeni, és könnyíteni sem. De csak úgy nem kell, aki kényelemre vágyik az vegyen fel egy pizsamát.
2019. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 mooti ***** válasza:

Én már gyerek koromban is szerettem textil mentesen lenni, játszani. 13 éves korom óta alszom meztelenül és amikor csak tehetem megszabadulok minden ruhátol. Otthon, kertben stb. Füvet is így szeretek nyírni. Meztelenül egyfajta lelki és persze testi szabadságot élek meg.

Aki nem próbálta ki az nem is tudja milyen érzés az, hogy nincs rajta semmi. Sajnos a mai társadalmak nevelték bele a prűdséget az emberekbe és azt, hogy szégyeljék magukat meztelenül, pedig nem kellene. Sokkal kiegyensúlyozottabbak azok az emberek akik sokat vannak meztelenül.

2023. máj. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!