Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó meztelenül lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó meztelenül lenni?

Figyelt kérdés

Ki miért szeret meztelenkedni?

Miota csinálja, hol, ?

Fiu- lány és mennyi idős vagy ?



2013. okt. 13. 18:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
10: rosszul gondolod :)
2013. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam a barátnőmmel meztelenül összebújni! Ha nem is volt szex, akkor is olyan természetes érzés volt, bőrünk nagy felületen érintkezett és olyan közel éreztük egymást.
2013. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
47 éve csinálom.
2013. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
77%

Mert felszabadító érzés!

Évek óta, amikor tehetem ruha nélkül vagyok

L/45

2013. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
18:55 pucér lánynak nem tettek milliónyi szexuális ajánlatot? :D csoda ezen az oldalon :D
2013. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
68%
Már több mint 20 éve meztelenkedem kellemes szabad érzés. Szinte egész évben meztelenül vagyunk itthon, és a nyaralóban is. Most is, bár az idő pocsék odakint, de a lakásban jó meleg van. 39F
2013. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

Én legtöbbször meztelenkedem, amikor nyáron idebent is meleg van akkor alig várom hogy hazaérjek a munkahelyemről és ledobjam a ruháimat, és akár másnap reggelig is úgy vagyok itthon.

Igazából már 14-15 éves korom óta csinálom ezt persze akkor ha egyedül voltam itthon plusz éjszaka, csak ha hideg van akkor veszek fel valami alvós ruhát, de az általában a párom egyik pólója, plusz egy rövidnadrág vagy egy sima bugyi és ennyi.

Most még nincs annyira hideg ide bent sem, igaz hogy fával fűtök de éjszakára sem hűl le a lakás akkor simán meztelenül alszok.

Igazából ha hazaérek akkor egyből levetkőzöm, persze egy kis ruhát mindig kikészítek hogy ha esetleg csengetnek vagy le kéne menni valamiért akkor tudjak mit magamra dobni, de volt már amikor nyáron a 40 fokos lakásban annyira elfelejtettem szinte hogy meztelen vagyok hogy teljesen meztelenül nyitottam ajtót a szomszéd srácnak, hát nem győztem hirtelen takargatni magam, de mondta hogy nyugodtan öltözzek fel ráér, gyors magamra kaptam egy egybe ruhát és már mentem is beszélni vele, még szerencse hogy megígérte hogy többet nem dobja fel ezt a témát.

Igazából ha a páromnál vagyok akkor ott is meztelenkedem de mivel ő még a szüleinél lakik, 2 évvel fiatalabb is nálam, de nincs gond mert teljesen önálló lakrésze van csak kívülről lehet bemenni oda, de akkor is azért jól meggondolom mikor nudizok.

Most épp van rajtam ruha mert nincs annyira meleg, plusz fűteni sem kezdek el mert hamarosan dolgozni kell mennem és most nemrég értem haza vásárlásból is, de persze most is csak egy szoknyában vagyok plusz a legging és egyszál topban.

Meg volt amikor egyszer az erdőbe is meztelenül voltam, bár akkor fotózás kedvéért mert barátom szeret fotózni és csinált rólam pár képet, és akkor is csak egy sportcipő volt rajtam és semmi más ruha plusz így is sétáltunk meg az ott lévő kis tóban is így mártóztam meg, és a napon megszáradtam szépen. Meg egyszer fogadásból egy éjszaka még 18 évesen meztelenül sétáltam végig egy utcán, meg én rendszeresen tornázok azt mindig meztelenül csinálom, futni is eljárok, igaz arra veszek fel ruhát, de nyáron is csak egy bikinit veszek fel plusz sportmelltartót vagy ha az épp koszos akkor egy sima tornadresszt még a tornászmúltamból maradt rám, és abba én nagyon lengén szeretek öltözködni csak oda is figyelek arra hogy ha megyek valahová akkor miben megyek.

2013. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
100%
hát én is aludnék úgy de félek hogy be nyitnak rám! én meg néha úgy alszom hogy nem vagyok betakarva :P ám már próbáltam de nekem nem nagyon ment,még álmomban is az járt a fejemben nehogy valaki bejöjjön :D (16.lány)
2013. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ki menne be?Nem zárható az ajtó?Vagy valami nyilvános helyen alszol?:)
2013. okt. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom azokat az embereket, akik sosem próbálják ki az életükben a meztelen strandolást, úszást.

Meglepően jó érzés, hisz alapvetően pucéron teremtődtünk.

2013. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!