Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem cigizek, nem iszok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem cigizek, nem iszok, nem drogozok, ronda vél. Szer. Nem vagyok. Mi a baj velem, hogy nem jövök be lányoknál? 17/f

Figyelt kérdés

#ital #drog #no cigi
2013. okt. 6. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
az h nem cigizel ,nem drogozol
2013. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Mert véleményed szerint nem vagy ronda a lányok lehet nem így gondolják.
2013. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez követelmény? Mert rohadtul korcs társadalom ez akkor..
2013. okt. 6. 21:21
 4/21 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem jársz sehova vagy nem szólítod le a lányokat, vagy mindkettő.
2013. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
Inkább te vagy a "korcs" mint a társadalom
2013. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert csak szerinted nem vagy ronda.
2013. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Pain válaszára:

Utcán nem, de bulikon leszólítunk, beszélgetünk, nyomulós nem vagyok.

2013. okt. 6. 21:23
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Amit a 4. mond, valamit férfiasabb kiállás kell. Sokan ott rontják el, hogy nem hozzák azt a szintet, amit egy férfinek kéne.


Határozottság, kitartás és rámenősség. Ez kell egy hölgynek!

2013. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt, a te korosztályod béli lányoknak főleg az idősebb pasik kellenek, mert rájuk tudnak gondolni férfiként, rátok meg csak kis srácként tekintenek.


Amúgy sem hiszem, hogy normális kapcsolatod lehetne ilyen idős korban, de ez csak az én véleményem.


A másik dolog, hogy szerintem te sem teszel meg mindent azért, hogy legyen csajod. Ha azt várod, hogy körbeugráljanak, akkor ritkábban lesz csajod annál, aki teper és jár csajozni és megy oda hozzájuk ismerkedni.


Nem gáz az, ha nincs csajod, vagy ha későn kezdesz el.

Nekem apám egyik öreg ismerőse mondta, hogy úgy az igazi csajozni, ha már dolgozol, és a saját pénzedből finanszírozod a csajozást, sokkal másabb, hidd el.

2013. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8. és 9. válaszolónak köszönöm a véleményét.
2013. okt. 6. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!