Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor ez mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor ez mit jelent a lányoknál?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal megbeszéltünk egy randit de mindig kitalált valamit hogy nem ér rá a héten de végül mindig otthon ült és ezt ő mondta hogy otthon ül és unatkozik,pedig teljesen hihetően írja hogy ő szeretne tényleg találkozni és biztos hogy fogunk is,sőt rám is ír ha én nem írok,akkor miért nem ér rá?
2013. aug. 1. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Azt, hogy nő. Miért akarod megfejteni?
2013. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1-es ott a pont ;)
2013. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hagyd a francba.
2013. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tudom , hogy nem szép dolog, de ilyet én is szoktam. Én azért csinálom, mert félek, hogy személyesen nem leszek szimpatikus neki. Nem tudok vele elbeszélgetni vagy hasonló. Persze, első találkozáskor általában kiderül, hogy hülyeség volt tőlem, és onnantól akármikor kimegyek. Valahogy érd el, hogy egyszer találkozzatok. Lepd meg és menny el hozzájuk, úgy hívd ki :)
2013. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Mit mond miért nem ér rá? Lehet csak bizonytalan, vagy tényleg nem ér rá. De ha már rendszeres akkor mondjuk kicsit gyanús. Szerintem kérdezz rá, hogy akkor most mi van,ne legyél a játéka. Mondjuk én abból indulok ki, hogy ha akarok valakivel találkozni, akkor utána nem gondolom meg magam, csak ha nem jön közbe valami annyira fontos, hogy nem tudom máshogy megoldani, csak úgy ha lemondom a randit.
2013. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fél a randitól,a találkozástól.. :)
2013. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Beszélgetni jó vagy, de annyira nem tetszel neki,h találkozzatok... egyszerű, mint az egyszeregy
2013. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves a csaj, de én pl. ilyet azért csinálok sokszor (és tényleg gá lehet a srácnak), mert anyámék kijelentik, hogy más program lesz, ide meg oda megyünk aztán mégsem. Vagy egyszerűen nincs kedvem kimozdulni a melegben, majd később, ősszel még szóba jöhet.
2013. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem mond semmit,azt mondja hogy majd meglátom hogy miért nem ért rá
2013. aug. 1. 23:11
 10/14 anonim válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de az ilyen "erőltetett" dolgokból ritkán alakul ki valami. Bár nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki így viselkedik velem, de mi csak beszélgetünk meg kúrni szoktunk. Szóval nem érdekel, hogy tényleg nem ér rá, vagy csak mondja, jó ez így :D
2013. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!