Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyenkor rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyenkor rosszul?

Figyelt kérdés
Ha véletlen meghallom, hogy a szüleim szeretkeznek, olyan hányinger jön rám, hogy az hihetetlen. Nem hiszek a gólyamesében, pontosan tudom mi és hogy működik és hogy engem se a káposztaföldről hoztak haza. De akkor miért van ez? Tizenhét éves lány vagyok.

2013. júl. 31. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
ne hallgatozz!
2013. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagy egyedül, apám 46 anyám meg negyven. Undorító
2013. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1-ahhoz nem kell hallgatóznom
2013. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerekes vagy, agyilag legalábbis. Ez az élet rendje, mindenki csinálja, vannak akik tabuk és nem akarod tudni, de attól még csinálják. El kell fogadni és kész
2013. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül..

Jó kérdés egyébként..énis gondolkodtam rajta..

2013. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szüleid a lelki támaszaid: ők neveltek fel, ők játszottak veled stb. Egy gyereknek a szülője a biztonságot jelenti. Nem minden gyerek tudja elfogadni tudat alatt, hogy ők nemcsak ezt a funkciót töltik be, de egymás felé is végeznek "kötelezetségeket"
2013. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6-igazad van
2013. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár én 19 vagyok
2013. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Esküszöm, nem hallgatózom...csodálom, hogy Te nem hallod kedves első. :D

Undorítónak nem nevezném, de számomra hihetetlen hogy ennyire hangosan kell csinálni akkor ha itthon van a hatéves húgom és én.

2013. júl. 31. 22:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De! nem hiszem el, hogy nem lehet legalább becsukni az ajtót. Érdekes, ha én vagyok együtt a párommal itthon vagy náluk senki nem hallja hogy szeretkezünk.
2013. júl. 31. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!