Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak miért van mellbimbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért van mellbimbójuk? :S:O

Figyelt kérdés
Azt értem,hogy a nőknek miért...,de hogy a pasiknak mi szükségük rá...:/ Dísz?vagy mi?:)
2009. nov. 7. 22:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%

Milyen hülyén néznének ki nélküle???

Amúgy meg egy nagy erogénzóna.Tessék csajok kipróbálni,a hatás garantált:)

2009. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
20%
És a nőknek miért van p*nája? Dísz? Szerinted? Nem karácsonyfára lettek kitalálva az biztos...
2009. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Barmilyen meglepo de ok is emlosok.:D
2009. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
60%

És a nőknek miért van agyuk?

Azért, hogy gondolkozzanak és ne tegyenek fel hülye kérdéseket;)

2009. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

22:58-as...,miért...te a mellbimbóddal szexelsz?:D

Jó neked...:)

Egyébként csak egy kérdés,nem kell oltani,énis tudok:D

2009. nov. 7. 22:59
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert az anyaméhben csak kis idő után dől el, hogy fiú lesz vagy lány, de előtte mindkét nem jellemzői "kifejlődnek" a testen.
2009. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
54%

szerintem onnan hogy egy permium találkozott a női ivarsejttel és egyesültek már eldőlt hog a kisbaba fiú vagy lány lesz e...


a mellbimbó kérdés pedig egyértelmű mint ahogy írta is már valaki emlősök vagyunk...ha megnézed egy hím kutyának macskának disznónak is vannak emlői csak nem olyan fejlett


meg én ugy hallottam ...(bár nálam ilyen soha nem fordult elő)...hogy sok fiúnak a melléből a pubertás korban a hormonok miatt folyhat tej is ki belőle

2009. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert nem lehet túl nagy különbség a férfi és a női test között. Minden férfi testrészt meg lehet feleltetni egy női testrésznek, még a nemiszervben is. A fejlődés során egyre jobban nő a különbség közöttük testileg. De túl nagy különbség nem lehet, mert a gének korlátozott mennyiségű információt képesek tárolni.

Ha teljesen máshogy néznének ki a férfiak és a nők, az sok helyet venne igénybe a DNS-ben és nem maradna hely a fontos dolgok leírására (Pl. agy felépítése).

2009. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
55%

Tisztelt Kérdező egyén

22:58-as vagyok

Nem, nem szexelek a mellbimbóimmal, de jó ötlet, majd kipróbálom... :D

Viszont be kell látnod, hogy ez állatira hülye kérdés volt. :)

2009. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
50%
Dejó XD dugd a melled a puncimba beleeee :) mellszex
2009. nov. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!