Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik minden hétvégén kocsmába járnak? Ök a rossz lányok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lennének rossz lányok???
2009. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
??ez így korrekt,mi a rossz? szerintem elég relatív....nem mindegy hogy disco vagy kocsma?
2009. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most 29 éves vagyok. Fiatalabb koromban (kb. 16- tól 23- ig) rendszeresen jártam kocsmákba, minden hétvégén, általában pénteken is és szombaton is. Nem hiszem, hogy ettől "rossz lány" lettem volna. Egyszerűen oda mentünk a haverokkal, dartsoztunk, hülyéskedtünk és persze iszogattunk is, de ritkán ittunk annyit, hogy igazán berúgtunk volna. Ja, és nem szexelt mindenki mindenkivel.
2009. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.

Miért lenne egy nőnek kevesebb joga a szórakozásra, barátokkal való iszogatásra, mint egy férfinak?

Mivel rosszabb, ha valaki kocsmába jár (pl. rockkocsmába) és nem discóba?

28 éves nő vagyok, most is rendszeresen járok, hetente, kéthetente, barátokkal, huszon- harmincéves emberekkel, nők, férfiak, egyedülállók és párok vegyesen.

2009. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem egészen igy értettem , talán ez a " rossz lány " nem a legmegfelelöbb . Úgy értem hogy a lányok többsége nem szokott kocsmába járkálni meg ilyenek, de akik még is megteszik azokban csak van valami "vadság", vagy valami ilyesmi nem?
2009. nov. 7. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem attól méghogy valaki lejár kocsmázni, az nem feltétlenül vad...onnan jön ez a hülye összekapcsolás, hogy általában a férfiak járnak(tak) le a kocsmákba, nők ritkábban, igy aki lány, és mégis lejár, az már vadnak számit...
2009. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rosszabbak csak kocsmába, a jobbak a 4-esre.
2010. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!