Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a barátnőm szinte alig kezdeményez vmit?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm akivel mindennap talizunk mert egy suliba járunk. nem vagyok "pióca" nem vagyok vele egész álló nap. igazából én szoktam kezdeményezni szinte mindig, ha pl utcán megyünk haza és én fogom meg az ő kezét, de neki sohase jut eszébe. csókolóztunk is már, és szintén nekem kell kezdeményezni egy búcsú vagy köszönő csókkal. de szinte minden egyébbel, kivéve ha folyosón meglátjuk egymást akkor félig meddig odajön és megölel. szerintetek ez normális? így kell lennie? ilyen egy párkapcsolat?


mindenkinek a válaszát várom legyen fiú vagy lány


írjatok véleményt és segítséget hogy min javítsak vagy egyáltalán mitcsináljak?



2013. szept. 27. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a barátnőddel beszéld meg, és ne az idegenekkel a Gyakori Kérdésekről!
2013. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló barátnőm még annó, és ő is ilyen "tartózkodó" volt mindig.

Most jó sok év után is néha találkozom vele valahol, és látni hogy szinte semmit nem változott, ugyan úgy viselkedik a mostani párjával, mint velem régen..

Ez van..

Mondjuk én pont ezért dobtam, mert soha semmit nem akart csinálni, néha már én éreztem hínosan, ha megfogtam a kezét, vagy adtam egy csókot és nem igazán viszonozta.

2013. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? :)

Nem,nem ilyen egy párkapcsolat.Tényleg a barátnőddel beszéld meg..

2013. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam eleinte, még most is egy kicsit, azért, mert nagyon félénk meg önbizalom hiányos vagyok. persze magamban meg alig vártam hogy a barátom megfogja a kezem, vagy megcsókoljon, de kezdeményezni nem nagyon mertem. neki elege lett ebből egy kicsit, szóval próbálok változni, de nehéz.


kérdezd meg, hogy miért nem fogja meg magától a kezed, mert te szeretnéd stb...

2013. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj. Vannak olyan lányok, akik nem úgy mutatják ki a szeretetüket, hogy egész nap nyalják-falják a párjukat. Ezek a lányok inkább csendesebbek, megvárják hogy te kezdeményezz, de attól még ugyanúgy szeret! Én pontosan ilyen vagyok, és a barátom nem dob el azért, mert neki kell kezdeményezni. Tudja hogy szeretem.:)
2013. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat
2013. szept. 28. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!