Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene egy fekete hajú zöld szemű, világosbarna bőrszínű lány?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért ne tetszene?
2013. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A leírás alapján aranyos lány lehetsz :) Így azt mondom igen tetszene :) F
2013. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
így nézek ki és sokan azt mondták, hogy a fekete nem szép hajszín és kevés fiúnak tetszene, vagyis a többi lány szerint
2013. szept. 21. 10:44
 4/16 A kérdező kommentje:
örülök hogy valakiknek tetszik:)
2013. szept. 21. 10:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet azért mondják mert irigyek rád :D Szóval ne hidd el nekik!!! Nagyon sok pasinak ez tetszik ismerek elég sokat. Ne csüggedj :D
2013. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Szerintem szépek a fekete hajú lányok is. A fekete haj, zöld szem párosítás pedig nagyon bejövős :)
2013. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nos ezek alapján igen,szerintem tetszenél nekem,de biztosat nem mondhatok amíg nem láttalak.
2013. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira tetszhetsz mint egy barna szemű szőke lány... nem ezek döntenek egyáltalán, főleg nem hogy barna vagy világosbarna vagy fehér -e a bőröd.
2013. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nem c-típusú állampolgár vagy, akkor az álomnőm vagy! *-*
2013. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Engem az sem zavar, ha cigány... -.-"

A leírás alapján nem kizáró ok, de természetesen ez édes kevés ahhoz, hogy megítéljük, kellenél-e igazán. 22f

2013. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!