Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda lanyok, fiuk. Ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda lanyok, fiuk. Ti nem utaljatok, gyulolitek azokat akik szepek meg jokepuek es persze barkit megkaphatnak ti pedig senkit sem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 20:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok csúnya, viszont szívesebben barátkozok csúnyábbakkal ők valahogy normálisabbak, akik már a nagyon szép kategóriában vannak mind olyan beképzeltek. Szóval pasiból is inkább egy átlagos de normális kéne.
2013. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%
Emiatt hülyeség utálni valakit. Én sem vagyok jóképű, csajok kerülnek, ezt elfogadtam, egyedül is ugyanolyan boldog lehet az ember.
2013. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
hogyan utolsó?:(
2013. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem utálom. Miért is tenném. Én azokat a beképzelt szép embereket utálom, akiknek nem elég, hogy szépek. De valami titokzatos vágyuknál fogva. Perverz örömüket lelik abban, hogy a rondákat szekálják, és pokollá tegyék az amúgy is magányos nyomorult életüket. Én csak azokat utálom, akik a munkahelyükön lazsálnak. Mégis 3 hónap alatt főnököt csinálnak belőlük. Mert tudnak nyalni. A ronda nem nyalhat, mert senkit sem érdekel. De tudással és kemény munkával. 9 év alatt elért előléptetést és munkát egy dolgozni nem szerető szépfiú miatt elveszíteni. Az már szemétség. Az ilyen embereket utálom. Átgázolnak mindenkin, mert megtehetik. Minimális munkával is előbbre jut, többet keres mint aki ronda. Hát ez az igazságtalanság, amit gyűlölök. Sajnos ilyen a világ!
2013. szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem utálom őket, inkább irigykedve azt vallom: dejó neki:)

23f

2013. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
13. válaszoló. Keress hobbit, és ha az ellenkező nem elkerül, legyél a haverjaiddal. Ez az ugyanolyan boldogság kicsit túlzó volt. :D
2013. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"30 év fölött ha sok pénzed van, lehet barátnőd."


Sőt, ha sok pénzed van, akkor akármilyen ronda lehetsz és mellette akár nyugdíjas korú is. Úgy is 20 éves modell barátnőd lesz (feltéve, hogy szeretnéd).

Ilyen világban élünk.

Ezekről a lányokról meg inkább nem mondok semmit.

2013. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szamomra csak a normal kapcsolat johet szoba, ahol ervenyesul legalabb a kolcsonos testi vonzalom.
2013. szept. 19. 13:07
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
De nagyon is dühít!!!! Főleg ha egy csúnya lány olyanba szeret bele aki rohadt jó pasi...és csodálkozom, hogy nem kellek neki...Bevallom kicsit szánalmas vagyok...
2013. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jó most arra amit írok lehet kapom majd ugyan te se így gondolod meg ez nem igaz stb de NEM ÉRDEKEL IGEN IS ÍGY GONDOLOM most írhatnám azt nem számít ki milyen a belső a lényeg van igazság benne de én mindig is úgy tartottam nincs ennek ronda emberek azokat az embereket meg ki nem bírom állni akik istenítik magukat és van egy nem díszb**i és szerelmet vall nekik erre le nézik én személy szerint ilyet soha nem tennék senkivel (remélem vannak még olyan gondolkozású emberek)

14/L

2013. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!