Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú. De félek. Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú, volt pár élményünk, szoktam vele beszélgetni de mindig úgy, hogy én írok rá. Volt olyan hogy mennyire bír és maximumot adott és szíveket is írt.1éve szeretem! De mintha számára nem is léteznék. Vagy csak nem mer rám írni nem tudom. Mit tegyek? nem merek már többször ráírni mert az ciki vagy nem is tudom...de ha nem írok rá akkor eltávolodunk egymástól:( mit tegyek? értelmes válaszokat légyszi!

#szerelem/fiúk
2013. szept. 15. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Honnan ismered?
2013. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
strandon ismertem meg
2013. szept. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!