Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, ez az álom nem jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, ez az álom nem jelent semmit, ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
Ma éjszaka álmodtam a plátói szerelmemmel először. Őrülten szerelmes vagyok, de sajnos neki valószínűleg párja van, mert bár szemmel láthatóan flörtölget velem, szemezget, forr köztünk a levegő, de a jobb kezén gyűrű van, a középső ujján. Nő létemre én még nem kérdeztem rá erre, de valószínűleg ezért nem lép tovább. Sikeresen magában bolondított, féléve tart, de megpróbálom elfelejteni. Ma viszont álmodtam vele, ami még sosem történt meg. Egy támadótól mentett meg engem az álmomban, úgy, hogy tudtam az álmomban, hogy nem akar hozzám szólni igazán (mint az életben). De megtette, és amikor elmúlt a veszély, sarkon fordult, el akart menni, akkor én a nevén szólítottam, erre megfordult, rám nézett, én pedig megköszöntem neki a tettét. Olyan szeretettel, olyan komolyan mondta ki, hogy szívesen, ahogyan még sosem hallottam beszélni. Aztán elment. Ugye, jól gondolom, hogy ez csak álom, és ne reménykedjek semmiben? Miért álmodhattam pont most vele?
2009. nov. 4. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
az álmaink általában a vágyainkat jelentik, szóval te vágysz rá ez azt jelenti, és szerintem a való életben figyeld a jeleit és az alapján gondolkodj, mert egy álom, semmit nem jelent.
2009. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam. Köszi szépen.
2009. nov. 4. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, mire vársz? Miért nem kezdtél még el beszélgetni vele? Megállapítottál egy rakás dolgot, de addig nem jutottál el, hogy beszélgessetek? Ha ő nem szólít meg, akkor szólítsd meg te őt. Ez már a 21. század, nem kell félni.

Vagy jobb a reménytelen álmodozás?

2009. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az álok általában vágyak..én is ezt tudom mondani, de

velem is megesett hogy az álom teljesült!

Talán csak a véletlen műve volt..:)

2009. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

az álmod azt jelenti hagyni kell

eleve mert van valakije és gusztustalan dolog amugy meg van ezer frizura aki szabad beleszeretni álmodozoan meg az ovisok szoktak nem mondom hogy nem a szivre kell hallgatni de azért gondolkozni is kell mert aaz eember bekapja ez az én véleményem nem tanács

2009. nov. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit csak az agyad szulemenye.olyan dolgokat kepzelsz el amik a valosagban nem tortenhetnek meg.



.

2009. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Túl sokszor olvastad a Twilight-ot.
2009. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyszer sem olvastam. Miről szól? 24 éves vagyok, nekem már kimaradnak ezek a tiniregények.
2009. dec. 2. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!