Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha azért szól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha azért szól egy fiú állandóan be mert nagy a mellem? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztályunkba és állandoan nagymellűnek meg nagycsöcsünek hív ,vagy arrol beszél mien nagy mellem van ami már nagyon zavar és legszivesebben felpofoznám amikor aztmondja "húz innen te nagycsöcsű"-.- Am 80 b-c nemkell brutálisan nagyra gondolni..
2013. szept. 10. 15:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

Valószínűleg kissebbet sem fog látni soha fedetlenül.

Arra is mérget vehetsz, hogy rád gondol, ha megához nyúl.


Szerintem a legtisztább, ha elengeded a füled mellett. Egy frusztrált kiskamasz lehet, aki így éli ki magát, mert le sem tojják a lányok.

2013. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Lehet h kicsit fogyhatnal. A 80 nem keves foleg 14 evesen
2013. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Áh a visszacsúfolás eléggé veszélyes kétélű. Könnyen lehet replikázni rá és 3x-osan szivathatod meg magad.


A legjobb, amit tehetsz, hogy lnne jó lenne keményen pofonvágod tenyeresen, de úgy hogy a könnye kicsordul, majd üvöltve megkérdezed mit képzel. Nem vagyok az erőszak híve, de ez használni fog. Porrá fogod alázni és meg is fogja érdemelni.

2013. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem taálkozok semmilyen perverzel aki 14-21 évesnek adja ki magát! És képet sem küldök..! A válaszokat köszönöm és amugy 90b elirtam nemkell fogynom eddig ert pajzsmirigy van
2013. szept. 10. 15:42
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kis pélós oltások a megfelelők, hiába ütöd meg, csak vérszemet kap.

De ha mindenki előtt megalázod, hogy kicsi a farka, akkor nagyon szíven ütöd. Vagy egyszerűen meséld el a szüleidnek/ő szüleinek, higgadtan, hogy a fiuk szexuálisan zaklat. Légy kreatív.


De ha semmi nem segít, még mindig tökön rúghatod.

2013. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A kicsi farok gúnyra az első gondolatom válaszként az volt, hogy:


- miért? Tegnap este sikítottál amikor belédraktam!


Vagy

- dehát azt cumiztad egész este és mondtad is, hogy neked ez túl nagy!



Nem.. Baromira nem ez a megfelelő megoldás!!!

2013. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Kb. 2mp-ig tartott ezeket kitalálni.
2013. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Csapd őt arcba vele, egy hétig tejüzemmel fog álmodni xD
2013. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
HOGY TÖRÖLJEM A KÉRDÉST MERT AZOTA kb 100 perverz írt..
2013. szept. 10. 18:23
 20/24 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy belé biztos :D
2013. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!