Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan beéget az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan beéget az exem?

Figyelt kérdés

Folyton érdeklődik, van-e barátom, áskálódik a magánéletembe. Persze én már figyelmen kívül hagyom, nagyon bosszant maga a látványa is. Azt mondja, ha találkozunk buliba, "összesimulhatnánk, de ne gondolj többre, mert csak sz.arul fogsz kijönni belőle". Egy suliba járunk, és mindig ezekkel traktál. Én meg általában nem reagálok semmit ezekre, mert egy idióta vagyok, tudom. És folyton ez van, mindig "visszautasít", de azt nem értem MIRE FEL, hiszen ahogy csak tehetem én folyton kerülöm őt bárhol meglátom, kiráz tőle a hideg, engem abszolút nem érdekel már ez az alak, még azt sem érdemli meg, hogy köszönjek neki. Ő meg mikor meglát, általában odajön "dumálni", mert ő milyen laza menő gyerek, akárkivel dumálgathat....


Úgy gondolom, hogy udvariasságom irányába eddig határtalan volt, a kapcsolat ideje alatt és azután is elég sokat lenyeltem neki, úgyhogy most már ideje lépni valamit, hogy leessen neki, mi közel sem vagyunk barátok, és velem ne jópofizzon meg dumcsizzon.


1. kérdésem: Szerintetek a tudtára adjam kicsit bunkón de világosan, hogy én nem vagyok a barátja, akivel jópofizhat, akit megalázhat és akivel csak úgy simán kavarhat, ha épp nincs más?

2. kérdésem: Szerintetek az megoldás, ha lesz egy új kapcsolatom ---> békén fog hagyni?

3. Miért csinálja ezt? :( Miért nem hagy békén? Miért nem volt elég neki, hogy szakított velem, megbántott, aztán mikor kigyógyultam belőle és most boldog vagyok, ezután is folyton megaláz meg belém döfköd? :(


Kérlek mindhárom kérdésre válaszoljatok!


Nagyon fáj a dolog már, ma is beégetett, és megint az volt, hogy csak lestem és makogtam, hogy hogy szóljak neki vissza... Mindig akkor jutnak eszembe a "normális beszólások", mikor már tárgytalan a dolog :(


2013. szept. 9. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Igen, határozottan add a tudtára, neten pedig mindenhol tiltsd le.

2. Ha minden így marad akkor csak rosszabb le, a megoldás az lenne, ha ő találna valakit.

3. Mert egy kretén

2013. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.-igen, nyugodtan legyél flegma, és bunkó vele!!

2.-új kapcsoltban biztos le fog szállni rólad, és ha nem akkor a barátod majd helyre rakja, ha elég tökös csávó!

3.-erre csak ő tudja a választ..

2013. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szegény enyhén komplexusos lehet, szerintem egyszerre zúdíts rá mindent, utána pedig nézd levegőnek.

Ha odamegy hozzád, te hagyd ott, vagy kezdj el mással beszélgetni. Bármilyen formában keres, ne reagálj rá.

2013. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1, igen

2.Nem megoldás de lerendezheti az arcát másrészt meg nem fogsz vele foglalkozni, de ne emiatt létesits új kapcsolatott!

3. mert egy majom és lehet hogy az apukája fogdosta kiskorában és igy éli ki rajtad az elfojtott szadista vágyait!!

2013. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. szerintem ne adj a tudtara semmi, mar szoba sem allj vele ... majd a visszautasito viselkedesedbol kenytelen lesz eszrevenni magat


2. ne ezert legyen uj kapcsolatod, de persze valoszinu bekenhagyna


3. csak menozik, mert ugy erzi meg hatassal van rad ... tojd le a fejet, probald kerulni a tarsasagat es egyaltalan ne allj vele szoba

2013. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, hogy magából csinál hülyét a viselkedésével, te korrekt voltál és még hatással sincs rád.
2013. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. attól tartok, hogy ez csak olaj lenne a tűzre. elmondhatná, hogy Te még mindig mennyire szerelmes vagy belé és azért viselkedsz úgy. szerintem a totális "leszarás" vezethet célra. csak megunja egyszer, de kitartást hozzá.

2. neked mindenképp egy jó megoldás lenne :) és talán az új barát jobb belátásra téríti

3. élvezik hogy hatalmuk van felettünk. nehéz, de próbálj meg röhögni a szánalmas próbálkozásain. lehet hogy csak vissza akar kapni csak ilyen ostoba

2013. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!