Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit éreztetek, mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztetek, mikor a párotok szakított veletek (ha volt már ilyen)?

Figyelt kérdés

Ma szakított velem a barátom, de fura módon nem lettem szomorú, hanem csak ledöbbentem, köpni-nyelni nem tudtam, és éreztem, hogy ver a szívem. Utána még kb 1 óráig nem éreztem szomorúnak magam, de aztán előjöttek az emlékek, és csak utána kezdtem sírni.

Titeket hogy érint a szakítás, nagyon szomorúak lesztek tőle? Korotokat és nemeteket írjátok oda.


2013. szept. 7. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
repesünk az örömtől
2013. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szomorú voltam de az aszomorú elégedettség volt bennem... megvotnam a vállam és félszeg mosolyal gondoltam arra hogy "tudtam, hogy ez lesz..."

ennyi.. .aludtam rá egyet és másnap felkeltem és mentem a dolgomra. :)

2013. szept. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jó, ezért gondolom nem :D


De én kissé megijedtem magamtól, vagyis én mindig úgy képzeltem el h azonnal előtör belőlem a sírás, de igazából csak döbbenetet és ürességet éreztem órákig, és fura érzés volt

2013. szept. 7. 23:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Szomorúság üresség ilyesmi hiány!! :$
2013. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát engem nagyon padlóra küldött,pedig valahol számítottam rá. 2 hétig ki se mentem a szobámból,vagy 7-8 kilót fogytam és tisztára kivoltam.


Most már úgy ahogy kezdek lábra állni de még mindig magam alatt vagyok.

20/f

2013. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 23:44

mert a tudatalattid már fel volt készülve a szakításra és csak orákkal késöbb fogtad fel te is, hogy igaza volt a tudatalattidnak már napokkal/hetekkel ezelött. :)

mint ahogy az állatok is megérzi ka vesztüket, ugy az ember is hamarabb megérzi ha valami véget ér, mint hogy bekövetkezik. Azok akadnak ki ezen nagyon akik álomvilágban élnek és nem képesek feldolgozni, hogy egy olyan világuk omlott össze ami már az építésénél halálra volt ítélve. :)

2013. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
20/f! Tényleg eléggé megviselhetett téged az ügy :/ én is teljesen magam alá kerültem, sírtam.. De aztán egy 4 órára elhúzódott lelkizés egy ismerőssel megvígasztalt :)
2013. szept. 7. 23:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Én senkivel nem tudtam megbeszélni.A baráti kör is még csak most tudta meg.A család az meg kb 1 héttel az eset után.

Persze hülyeséget csináltam én is amire nem vagyok büszke de ez van.

2013. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Shevy Prof majd 30-40 évesen ezt átgondolod. :)
2013. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, azért remelem hamar túl fogsz lépni ezen :S
2013. szept. 7. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!