Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkat zavarja a körömrágás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat zavarja a körömrágás?

Figyelt kérdés
,Mert én már 4 éves koromtól kezdve rágom és nem bírok leszokni róla.
2008. júl. 2. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,zavarja, nem épp a legszebb ahogy mutat,egy nő legyen ápolt és az apróságokra is adjon,elég rondán néz ki egy lerágott köröm, főleg ha már évek óta csinálod.Lehet kapni kifejezetten erre a célra készített körömlakkot,vagy kend be erős paprikával esetleg ez segít hogy meg tudd állni, vagy rakass fel műkörmöt azt már csak nem rágod le!
2008. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, barátnőm is most úgy szokott le, hogy kitaláltuk, hogy lakkozza a körmét, és emiatt odafigyel rá, így észreveszi, ha véletlenül rágni kezdené...
2008. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is zavarja őket, mert egy csúnya kéz nagyon sokat tud rombolni az összhatáson, megtöri a harmóniát.

A kezünk (ha hiszed ha nem) vonzza a tekintetet, hiszen gyakorlatilag mindent azzal csinálunk.

A kor is az ember kezén (és naykán) látszik leginkább, ne tedd idő tönkre a kezedet!

A műköröm tényleg segíthet leszokni, ha megcsináltatod, olyan szép lesz, hogy csak gyönyörködni fosz benne :) (én legalábbis mindig szoktam az enyémekben... :) )

2008. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavarna ha a barátnőm rágná a körmét. Egyszerűen gusztustalan dolognak. Na meg csúnyán is néz ki.

Ha műkörmöt raksz fel az biztos segítene, vagy lakkozd, de ne olyannal ami átlátszó, hugom úgy szokott le hogy olyankor csak a lakkot rágta le róla.

2008. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
sztem is undorító. a barátom állandóan ütötte a kezem mikor rágtam a körmöm..de én úgy szoktam le h láttam h ígyis gyenge a körmöm de még mindig néha rágom nagyon ritkán szal szokj le róla...ne a körmöd rágd hanem egyél!! :D nekem bevált
2008. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiútis zavarja, ha egy lány rágja a körmét, de egy lányt is, ha a fiú.
2008. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
NA Igen sok fiú fújjog ilyenkor csakhogy tudják-e azt,hogy PAris Hilton is rágja a körmét???
2008. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
paris hilton az hülye... :) amugy Én is rágtam a körmöm, de már nem rágom... arra gondoltam, h milyen gáz lesz, ha az esküvőmön, mikor a barátom felhúzza az ujjamra a gyűrűt fura alakja lesz, meg tök gusztustalan lesz... még a végén elmenekül xD
2008. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egy csaj nerágja a körmét mert undoritó!
2008. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!