Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nincs semmi hátsó szándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs semmi hátsó szándéka? Nem akar megölni vagy megerőszakolni?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz a történet. Ma házhoz kellett mennem egy fiúhoz mert korrepetálom angolból és történelemből. Mivel ma volt az első alkalom, eltévedtem a lépcsőházban és rossz helyre csöngettem be. Egy 30-40 év körüli férfi nyitott ajtót és mivel nem voltam biztos benne, hogy jó helyen járok, már azzal kezdtem, hogy: nem tudom, hogy jó helyen járok-e, angolt jöttem tanítani. Mire ő azt mondta, hogy nem ide várnak, de őt is érdekelné a dolog. Elkérte az elérhetőségemet, kérdezett egy pár dolgot (órabér, szint stb) de a nevemet nem kérdezte meg (én mondtam neki, hogy azt is felírom neki a számom mellé) és ő se mondta meg a nevét.


Elég ijesztő volt a lépcsőház meg ez a hirtelen kialakult helyzet és félek, hogy nem azért kérte el az elérhetőségemet, hogy én neki vagy a gyerekének angolt tanítsak, hanem azért, hogy valami rosszat csináljon velem... Elég gyanús, hogy nem adta meg a nevét és hogy az én nevemet se kérdezte meg. (A lépcsőházban amúgy nem volt kiírva a neve, ezért is tévedtem el)


Csak paranoiás vagyok vagy van okom félni?


2013. szept. 4. 22:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Háát heti 2 alkalomnál azért bőven van rá esély. DE ha leszórít vagy valami, hogy mikor angoloztok vagy felhív és nem szeretnél menni, nyugodtan mondhatod neki, hogy mostanában nincs sok szabad időd, nem mégsem fogsz ráérni angolozni vele....ha rákérdez, arra az eshetőségre, ha rákérdezne, hogy miért, előra legyen kitalálva valami válaszod, ne akkor kelljen rögtönözni. XD


Amúgy nem tartom valószínűnek, hogy megölne, de nem kizárt, mint ahogy a megerőszakolás sem...

2013. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Akihez eddig jártál angolt tanítani, szólhatnál, hogy mostantól menjen hozzátok és ne te hozzá, akkor nem kéne arra járni. Ez csak tipp. :)
2013. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Köszi! Majd kitalálok valamit!


Sajnos nem megoldható, hogy hozzánk jöjjön a gyerek. De azért köszi! :)

2013. szept. 4. 23:17
 24/28 anonim ***** válasza:

Ha esetleg B-A-Z megyei vagy nincs kedved nekem is angolt tanítani? :D


(21. válaszoló voltam)

2013. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem vagyok :D
2013. szept. 4. 23:21
 26/28 anonim ***** válasza:

:( Okay.

[link]

2013. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
kedves kérdező!! Ugyanabban a lépcsőházban lakik, mint a fiú, akit tanítasz, csak más lakásban, ha jól értette. Hát akkor meg egyszerű dolgod van, megkérdezed a fiút vagy még inkább az anyukáját, hogy mit tud arról az emberről.
2013. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is gondoltam, köszönöm!
2013. szept. 5. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!