Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nincs semmi hátsó szándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs semmi hátsó szándéka? Nem akar megölni vagy megerőszakolni?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz a történet. Ma házhoz kellett mennem egy fiúhoz mert korrepetálom angolból és történelemből. Mivel ma volt az első alkalom, eltévedtem a lépcsőházban és rossz helyre csöngettem be. Egy 30-40 év körüli férfi nyitott ajtót és mivel nem voltam biztos benne, hogy jó helyen járok, már azzal kezdtem, hogy: nem tudom, hogy jó helyen járok-e, angolt jöttem tanítani. Mire ő azt mondta, hogy nem ide várnak, de őt is érdekelné a dolog. Elkérte az elérhetőségemet, kérdezett egy pár dolgot (órabér, szint stb) de a nevemet nem kérdezte meg (én mondtam neki, hogy azt is felírom neki a számom mellé) és ő se mondta meg a nevét.


Elég ijesztő volt a lépcsőház meg ez a hirtelen kialakult helyzet és félek, hogy nem azért kérte el az elérhetőségemet, hogy én neki vagy a gyerekének angolt tanítsak, hanem azért, hogy valami rosszat csináljon velem... Elég gyanús, hogy nem adta meg a nevét és hogy az én nevemet se kérdezte meg. (A lépcsőházban amúgy nem volt kiírva a neve, ezért is tévedtem el)


Csak paranoiás vagyok vagy van okom félni?


2013. szept. 4. 22:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Megölni nem fog,de azért legyél óvatos.
2013. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
minek adod ilyennek a telefonszámod? ezzel az erővel nekem is megadhatnád
2013. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem gondolkoztam. Jól jönne még egy kis plusz munka azért adtam meg.
2013. szept. 4. 22:54
 4/28 anonim ***** válasza:
áááá dehogy :)
2013. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
De komolyan miért adtad meg neki a számod?
2013. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
és hol laksz? hogy így osztogatod :)
2013. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Vagy ezzel flörtölni akart volna? Így akarta megszerezni a számomat?

Már flörtöltek velem így, de akkor egyértelmű volt a helyzet.

2013. szept. 4. 22:56
 8/28 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy, ahogyan rajtad kívül sokan az oldalon. ˘.˘
2013. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
megadhatod nekem is én is flörtölök veled :)
2013. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Neharagudj de te nagyon hülye vagy! A cimed is megadtad?

Am megölni nemfog de ne menj el hozzá!

2013. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!