Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít "sok" beszélgetésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít "sok" beszélgetésnek?

Figyelt kérdés
Egy fiúval kb 1 hónapja mindennap chatelek, de még élőben nem találkoztunk. Eddig kb 25000 üzit váltottunk. Én kezdek hozzá picit kötődni, vagy ez lehet csak azért van, mert több órákat beszélünk naponta? Ha egyszer csak nem írnánk többet egymásnak, szerintem padlót fognék, vagy nem is tudom mi lenne.
2013. aug. 22. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Minden az, ami épp nem fontos. Én keveset beszélek, csak akkor szólalok meg, ha van mit mondanom és elvárom, hogy csak akkor beszéljenek hozzám, ha van értelme a mondandójuknak.
2013. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sir Sarcasm ***** válasza:
hát ez már nem kevés, de szerintem nem is ez a lényeg, hanem, hogy meg van az összhang. Ez a padlótfognék érzés ismerős.. nem szabad hagyni, hogy odáig jussatok. Szerintem tlálkozzatok még a nyáron, amíg mindkettőtök szabad.
2013. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez elég sok beszélgetés :DD én legalábbis nem szoktam ennyit beszélgetni és valószínűleg a kötődés is ez miatt van :) mert a mai népek nem igazán szoktak túlságosan sokat beszélgetni egymással.
2013. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Privátban megírod miről tudok ennyit beszélgetni?
2013. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

hát igazából én nem vagyok túl beszédes, de ez a fiú "kihozza" belőlem. végülis mindenféléről beszélgetünk, egyik téma után jön a másik, így láncszerűen, vagy hogyis mondjam.. néha már nincs kedvem este abbahagyni a beszélgetést és aludni :DD

2013. aug. 22. 11:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Meghajlok előtte én 1 hónap után már alig bírok valami új témát felhozni vagy kapcsolni az előzőhöz. :I
2013. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez sok.
2013. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mi 1 hónap után 16 000-nél voltunk. És volt, hogy éjszakáztunk, 8 órákat is beszéltünk, szóval vele mentek el a napok, sűrűn írtunk, nem volt szünet, mégis 16 000. Nem tudom, hogy csináltátok azt a 25 000et :DD

20l

2013. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ja, most vagyunk 71 000-nél, 11 hónap után, mostmár sokszor kimaradnak napok, így nyáron, sokszor nincs időnk este beszélni. Én sem tudtam hogy fogom bírni, ha nem mindennap beszélünk, nagyon nehéz is volt, de átkell esni ezen a ponton is.. :(

A kötődés azért is lehet, mert valaki foglalkozik veled, és nem azért mert szerelmes vagy.

2013. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerős a szituáció.:)
2013. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!