Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A spermába sok fehérje van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermába sok fehérje van? (lent)

Figyelt kérdés
Tehát kényeztetés után sok fehérje megy ki a szervezetből?
2009. okt. 29. 11:38
 1/8 anonim válasza:
0%
Ezt honnan szedted? XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nem minden fehérje ami fehér XD Nincs benne semmi ásványianyag és egyéb XDDDD
2009. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

hát üzenem az első írtóokos válaszolónak hogy a spermában, C-vitamin, kalcium, klór, koleszterin, citromsav, keratin, fruktóz, tejsav, magnéziumo, nitrogén, foszfor, kálium, nátrium, B12-vitamin és cink is.

és fehérje is.

Köszönjük emese XD XD idióta

2009. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
üzenem a 2. válaszolónak, hogy mindenki ismeri a wikipédiát xD
2009. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Persze, hogy sok fehérje van benne, a női testépítők verseny előtt ezért szokták leszopni a zsűrit!
2009. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Üzenem 11:50nek hogy mindenki mégsem,akkor nem kérdezték volna...
2009. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok és csatlakozom az utolsóhoz.

Én kérek elnézést, hogy leírtam ide :D Tök mindegy honnan, ha az infó valós, nem? vagy van itt kitétel? mert akkor az első rá tudott volna keresni, nem pedig ekkora baromságot írni. Amúgy azért kerestem rá, mert azt tudtam, hogy fehérjét és ásványi anyagokat is tartalmaz, csak felsorolni nem tudtam volna az összeset. De te biztos...

2009. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
42%
na apukám ide figyuz A SPERMÁBAN EGY KIBSZT-NYI FEHÉRJE SINCS menny inkább kódúni XDXDXDXDXD
2009. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
gyursz? és fehérjét akarsz szedni?? a spermába sok van szoval szopkodd magad
2009. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!