Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha szórakozóhelyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha szórakozóhelyre nem pasizni mentek akkor miért kivágott, csini ruhákat vesztek fel?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom/olvasom,hogy a lányok szórakozóhelyre nem pasizni mennek,hanem csak bulizni.Kérdem én,hogy akkor minek vesztek fel nagyon csinos kihívó cuccokat,dekoltált miniruhát,minek van rajtuk extra smink,megcsinált haj stb.? Bulizni hétköznapi cuccban is jól lehet,de még sosem láttam olyan lányt aki farmerben,pulcsiban,copfba font hajjal és átlag sminkben ment volna bulizni.

Ja és nem a diszkóribikről hanem szól a kérdés,hanem normális lányokról.

Szóval ha nem pasizni mentek akkor minek kiöltözni,ha meg pasizni mentek akkor miért titkoljátok?


2013. aug. 18. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted csak akkor öltözhet fel csinosan egy lány, tehet fel extra sminket és csinálhatja meg különlegesre a haját, ha pasizni akar? Ennyire beszűkült világod van?

Ahogy írta valamelyik korábbi hozzászóló, jó érzés kiöltözni, mert kicsit kiszakad úgy az ember a hétköznapok monotonitásából, vagy épp csak szeret az illető hölgy időről időre a megszokottól eltérően felöltözni. Vagy csak szimplán így érzi jól magát (ilyen helyeken). Ennyi.

2013. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nekem végképp nincs beszűkült világom.Egyszerűen csak ezt abszolút feleslegesnek érzem


Ezzel nem azt mondom,hogy ez rossz csak ledöbbentem,hogy ennyire eltérő a női-férfi gondolkodásmód.

2013. aug. 18. 21:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem a semmiért, már írtam: jó érzés néha csinosnak, szexinek éreznem magam :D
2013. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Úgy látom akkor mi még sehol sem találkoztunk, én elmegyek farmerbe smink nélkül, laposban, és hosszujjúban, mell kirakás nélkül. Én így érzem jól magam :)

Mások pedig úgy, hogy kivan mindenük, utánuk bomlanak a pasik, én egy normálisat várok, aki elfogad így is :)

2013. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert máshová nem tudok úgy felöltözni, más helyeken nem igazán fér el az olyan erős smink. Jó érzés készülni, alig várni, hogy végre találkozzak a barátaimmal, kicsit igyunk, aztán bent a zenére táncoljunk. Hiába hallottuk már ezerszer azt a számot, ott teljesen más, mikor arra a bulira készültem egész nap és látom, hogy mindenki őrjöng. Nem pasizni megyek, de jó érzés ha megbámulnak, vagy valaki odajön hozzám. Ad egy kis önbizalmat.
2013. aug. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!