Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mondjuk rá mosolygunk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondjuk rá mosolygunk egy fiúra hülyének fog nézni?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki testzik csak látásbúl ismerem de még csak köszönési viszonyban sem vagyunk. Ha szembejön rámosolyoghatok?nem fog hülyének nézni? vagy esetleg más ötletek?:)
2009. okt. 28. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
nem fog hülyének nézni
2009. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hülyének fog nézni. Ne mosolyogj, azzal nem rontasz el semmit! De az 100% hogy hülyének néz majd... 23F
2009. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már.

Csak ne "bárgyún", hanem normálisan:D

2009. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?:)

ez függhet a fiú korától...Pl.ha 11-12 éves akkor hülyének fog nézni de ha már idősebb szerintem nem...Csak ne vigyorogj mert akkor lehet elkapja a röhögőgörcs:D inkább kicsit visszafogottan mosolyogj..:)

(nekem bevált mára már 7 hónapja járunk akkor voltam 14 ő 16) vagy véletlenül neki is mehetsz de ne úgy hogy lelökd az 5.-ről :D vagy h a földön végezze utána szolidan megjegyezheted (óh sajnálom) itt elindul az egész:D

Sok sikert

2009. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nézz a szemébe és ha figyel kicsit kapd el a tekinteted majd nézz rá ujra és mosolyogj
2009. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hülyének néznél egy fiút, ha rád mosolyogna?
2009. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ha a képébe vigyorogsz akkor lehet h azt gondolja h egy hülyegyerek vagy :D de ha mosolyogsz simán és ránézel mjd el az aranyos
2009. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nézz a szemébe, kapd el a fejed, majd nézz a szemébe, és mosolyogj az jó!


Vagy csak úgy egyszerűen köszönj rá, és menj tovább, mikor szembe mész vele...


üdv

ax

2009. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. okt. 28. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!