Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez eddigi legfájdalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez eddigi legfájdalmasabb szakító duma amit mondtak neked?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi
2013. aug. 15. 18:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Tudom hogy te jobb barát lennél, hogy te mindent megadnál, hogy jobban szeretnél, hogy jobb lennél velem, hogy többet kapnék veled mint vele, de nem tehetek róla ...
2013. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

"Kipróbáltam milyen mással és te voltál a béna, én egy istennő vagyok."


F26

2013. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 ájszíjú ***** válasza:

nem volt konkrèt szakítás, eltávolodtunk egymástól mint ágtól a levèl


18

2013. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Miután mondtam neki h mindenben számíthat rám... az emberi aljasság határtalan!
2013. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"már nem vagyok beléd szerelmes"

L/16

2013. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Hát amikor odamentem hozzá megkérdeztem kit vár a vonatnál, azt mondta a barátnőjét. Ekkor még együtt voltunk, utána kezdtük megbeszélni a dolgokat. Majd azt mondta így 1 év után, hogy nagyon megbánta, hogy velem volt, ez az egész nem kellett volna.


Rá egy hétre pedig a következő szöveg facebook chaten: Nem hiszem el, hogy te mindenkinek azt mondtad hog ymi együtt voltunk, sosem voltunk együtt, miattad g_ciznek velem, egy hete sem vagyok a barátnőmmel és már is miattad akarnak széválasztani.


Mindezt úgy hogy mindenki tudta hogy együtt vagyunk, és én soha senkinek nem mondta semmi a mi saját belső dolgainkról. Mind1. Én voltam a szar szemét.


Azóta már van egy értelmes és normális párkapcsolatom már 9 hónapja.


17/L

2013. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Túlságos szeretsz, nekem kevesebb kell...

17/F :(

2013. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Bocsi, de sokat kell dolgoznom.
2013. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18/F
2013. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Megcsaltalak egy k*rvával (ezt csak jelzőnek használta, nem fizetős melós csaj) és a 2 ajtós szekrény barátja aki a helyi maffia vezére megfenyegetett hogy kinyír. Többet nem kereslek"


Ezt sms-be nyögte be...teljesen kiakadtam...aztán jött azzal hogy ezt csak azért mondta hogy én szakítsak vele...szakítottam is, mert mivel 80 km volt köztünk, nem voltam benne biztos hogy akkor most mit higgyek...

2013. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!