Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Bölcsebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bölcsebb a halgatás vagy tenni kéne valamit?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam,aki ... Kedves nekem. Ha nem jön dolgozni hiányzik, ha hétvége van alig várom a hétfőt... Igyekszem magam távoltartani érzelmileg az emberektől, de valahogy.... kedvelem azt hiszem. Nélküle minden olyan üres, sivár... Azt rebesgetik,hogy leszámol és elmegy innen. Nem tudom mit kéne tennem,mert maga a gondolat is ... Enyhén szólva is szörnyű,hogy nem lesz itt minden nap. :( mit kéne tennem? Tehetek egyáltalán valamit? Annyira tanácstalan vagyok....
2013. aug. 14. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kerdes az o is erez e irantad ilesmit? H nem, akk hagyd, h igen akk beszeljetek sztem.
2013. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom. Ehhez valahogy "vak" vagyok. Kedves velem, de...nem tudom mit kéne tennem.
2013. aug. 14. 08:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha elmegy akkor úgy se beszéltek már többet tehát nincs veszteni valód, mondd el neki:) sok sikert
2013. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ma sincs már és ha hazafelé pl beugranék megmondani,... És nem számolna le... Egy köpésre lakik plusz itt is dolgozik... Meg mit is mondhatnék? Hogy ne menjen el,mert szimpatikus?
2013. aug. 14. 09:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk, viszont ha nem lesz házinyúl...
2013. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Borulj térdre és vallj szerelmet.
2013. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok szerelmes... tudom,hogy munkatárssal nem szabad kezdeni... Amúgy szerintem azt gondolja nem kedvelem,mert távolságtartó vagyok nagyon... (mások mondták)
2013. aug. 14. 09:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak úgy menj el hozzá kamuból, és ha már nem lesz kolléga, nem lesz házinyúl, lehet szexelni is.
2013. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na,ez aztán jó! :S
2013. aug. 14. 09:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak borult térdre és húzd le a zip-zárt.
2013. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!