Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik ha egy pasinak kockás a hasa, és izmos a melle?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%

izmos pasi meg tudja magát védeni XD

hát ezen kifeküdtem.... LOL

nem akarok senkinek sem csalódást okozni, de én a fent említett "cicis-pocis" kiadásba tartozom és a következőt mondom:

1: bármikor összecsomagolok egy konditerem-szökevényt, mert 1 dolog hogy van izma, boldog lehet vele, de én meg tudok verekedni :D

2: rajtam több izom van mint a legtöbb szteroiddal felfújt majmon, csak nekem van egy békés kis zsírréteg ami eltakarja, és tud ez kellemetlen meglepetést okozni


szóval mindenki elmehet a búsba :P

éljenek mackós srácok! :P

2009. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Bocsika, de akkor csak nincs rajtad több izom, ha van rajtad zsír ami miatt nem látszik, ja és aki izmos lehet jobban állja az ütéseket ha bunyóra kerül sor mint te:D
2009. okt. 28. 22:56
 13/19 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom h legyen kigyúrt állat, de azt se h pocakos.De akk már inkább az első ;).Én azt szeretem, h ha megölelem,akk kemény legyen,vagy a dereka ne legyen olyan puha h eltűnjön benne a kezem.Én szeretem ha a fiú kicsit szobor szerű...Lehet h hülyén hangzik,de én szivesebben bújok egy "szobor szerű" fiúhoz,mint egy "puha párnához".
2009. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát biztos több biztonságérzetet ad ha valaki kemény mint a beton, és nem puha mint a vaj
2009. okt. 29. 21:54
 15/19 anonim ***** válasza:

10-28 19:53 vagyok

és jelenteném hogy a zsír igenis jó hogy van az izmon mert szigetel, véd és elnyeli az ütéseket.

meg pont az ilyen gyúrós, magát erősnek hivő szteroidpumpált ellen tökéletes hogy "höhö nézd már a hájfejt a zsírkarjával majd jól összecsomagolom" felfogással nekem jön, megüt aztán már érzi hogy baj van mert ugye kiröhögöm, aztán lekeverek egyet és a földön fekve rájön 8márha tud gondolkozni és az agyát még nem ette meg a koksz) hogy lehet hogy a van a karomon 1 centi zsír de alatta ott van az izom ami nem azért van ott mert felpumpálta a lókanállal evett tömegnövelő és nem a számítógép előtt kockultam egész fiatalkoromban aztán 17 évesen rájöttem hogy húde menő ha nagy a bicepsz veszek már magamnak egyet...


nem azt mondom vannak a konditermekben is értelmes emberek, tudom jártam régebben, de a többség ezt mutatja...

2009. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Te vagy fogyatékos vagy , vagy egy 15éves bolond gyerek, arnold schwarzenegger 2200fontot ütött a boxmérőbe, tudod mekkora az? egy átlag ember 800akat ütöget ... ennyit erről és nem mindenki szteroidozik aki jó izmos látszik nem kunyítasz hozzá semmit
2009. nov. 1. 15:20
 17/19 anonim ***** válasza:

hogy a rákba jött ide swarci?:D

és az izom továbbra sem ér semmit ha nem tudják használni :P

2009. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
hát kb úgy hogy azthiszi kemény azzal hogy 40es karja van ami full zsír
2009. nov. 9. 21:59
 19/19 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be a kockás has és az izmos mell, én azt szeretem ha egy pasinak lapos a hasa:D
2009. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!