Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik ha egy pasinak kockás a hasa, és izmos a melle?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
én személy szerint nem. a karja nem gond, ha izmos, és nem gond, ha nincs hatalmas sörhasa, de egy kis poci, vagy egy aranyos, lapos has sokkal természetesebb, mint egy mesterkélt, számomra mű kockás has vagy mellizomzat.
2009. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az egyáltalán nem mű amiért sokat dolgozott már excuse me(:
2009. okt. 27. 20:07
 3/19 anonim válasza:
100%
Figy sztem ne hallgass a "kell poci" meg a "nem baj ha nincs izom" dumákra. Ha megnézed, az igazán szép lányok barátja mind izmos. 2 csaj van: akinek nem baj az izom és aki szereti az izmos fiukat. Most akkor?? Dolgozz csak magadon. Meg lesz az eredménye. Am az önbizalmat is ad, és meg tudod magad védeni. Minden szempontból előnyös.
2009. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

igaza van a 2.-nak, egyáltalán nemkell a poci, meg a cici egy pasira :D

hate izmosabb vagy akkor nemkell aggódnod, tuti h találsz magadnak egy jó nőt.

nekemis az izmosabb pasik jönnek be, a barátom is izmosabb, és nekem ez tetszik. és nemvagyok egyedül, sőt, sokan vannak akiknek inkább ez teccik mint a cicis-pocis kiadás.

2009. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Na már nem azért, de aki nem izmos, annak kapásból löttyedt sörhasa van és lógó melle?Azért álljon már meg a gyászmenet...
2009. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
en az olyan testet szeretem, ami sporttal van kiepitve es nem mindenfele testepito szerek hasznalataval... A lanyoknak is jo, ha a baratjuk ad magara. nem tudom ki mondta, hogy amennyire no a no a kapcsolatban, a ferfi is annyira lesz ferfi, es forditva, szerintem nagyon igaz. az egeszseges izomzat nem art.
2009. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszenek a széles vállú, erős karral rendelkező pasik. Egyszerűen azért, mert valamiért biztonságérzetet nyújt. :) Persze nem is kell túlzásba vinni, de... nem haragszom pár izom miatt. :P
2009. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

szóba sem jöhet!:D

hogy néz az ki!fúúj:D:D:D:D:D:D

miért ne tetszene?:D

2009. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
izmos mell az oké,a kockás hastól meg engem kiráz a hideg,nem érdekel,hogy ki hiszi el meg ki nem.Én nemszeretem a szálkás pasikat,akinek meg kockás az szálkás
2009. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
igen. viszont utálom a kigyúrt állatokat. Szóval ha kicsit foglalkozik a testével, de nem viszi túlzásba, úgy a jó :)
2009. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!