Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szóval a történet annyi, hogy elég fiatal voltam mikor elvesztettem és nem védekeztünk, nem lettem terhes (szerencsére), de eléggé megmaradt bennem az érzés, hogy basszus 14 éves vagyok és lehet terhes. Aztán az akkori barátommal még sokáig együtt voltunk, aztán most így jó pár évvel később szex után még mindig ideges vagyok, hogy "Mi van ha terhes vagyok?" (megjegyzés: a régi párom után a mostani az első akivel le is feküdtem.) Tudom, hogy nem lehet tőle babám, hisz el se ment, még csak a közelében sem volt, de én még is idegeskedek, mert még mindig nem aktuális egy csecsemő. Mit gondoltok, lehetséges, hogy esetleg a régi "élmények" miatt van ez, hogy elkezdem magamnak bemesélni ezt a dolgot?! Vagy bűntudat miatt, hogy megígértem, hogy "jól viselkedünk" és még is lefeküdtünk? (Elég szigorú édesapám) Válaszokat előre köszönöm. 18/L
2013. aug. 11. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az előváladék számodra ismeretlen fogalom.
2013. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még mindig még csak közelében sem volt, mellesleg voltak még egyéb zavaró tényezők, amik miatt kizárható ez a dolog.
2013. aug. 11. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok a zavaró tényezőkre. Le volt ragasztva a farka szigszalaggal?
2013. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem éreztük egymást, úgy kb 5 perc utána abbahagytuk azzal a címszóval, hogy "álmos vagyok". (vagy ő túl kicsi, vagy én vagyok túl tág)
2013. aug. 11. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasimnak már akkor van néha egy kis előváladék mikor még semmi nem volt, csak már felizgult... Olyan nehéz felhúzni egy rohadt gumit? Igen? Akkor meg is érdemled, szenvedj és aggódj minden egyes együttlét után.

Soha nem fogom megérteni, ez miért jó...

2013. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

megtaláltad az egyik okát a korai szexualitás hátrányát tekintve.


Nem voltál felkészülve lelkileg a dologra, és nagyjából még most sem vagy. Egy korai élmény valószínűleg még egy jó darabig kísérteni fog.

A tudatlanság, a bűntudat, a félelem, a bizonyítás vágy(a megfelelni akarás), a kamaszkori esztelenség (hormonok áldozatai vagyunk ilyenkor), és még sorolhatnánk a feltételezett okokat, de egy szó mint száz:

nem voltál felkészülve.

Nem ért az addigi életedben elég, és megfelelő inger/tapasztalat, és nem volt semmilyen lelki- és szellemi (!) háttered a dolog feldolgozásához.


Mondhatnám, hogy te még jól is jártál, gondolj bele abba, hogy milyen lehet annak, aki már elvetetni megy ennyi idősen ( egy benne fogant életnek vett véget), lelkileg milyen torzulásokat szerzett, milyen sebekkel fogja leélni az életét, milyen irányba torzította vagy változtatta a személyiségét.


Ha nem fog elmúlni pár éven belül, akkor keressél fel egy pszichológust, sőt ha az iskolátokban van, akkor keresd fel most, és kérj tőle tanácsadásra időpontot. Az iskolai ingyenes, és szigorúan bizalmas, nem ad ki információt senkinek sem (védőnőn keresztül eltudsz jutni oda, esetleg egy bizalmasnak vélt tanároddal beszéld át, ha nincs más lehetőség).

2013. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!