Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Vélemény egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Vélemény egy nagyon divatos srácról akinek egy nagyon igényes fülbevalója van? (nem lógós hanem sima bedugós)

Figyelt kérdés
nagyon igényes és drága
2013. aug. 11. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
divatcica lehet... egy férfi legyen FÉRFI. ne plázacica.
2013. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy férfi miért hord fülbevalót? Ezt soha nem értettem.
2013. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
A divatmajmok nem az eseteim.
2013. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ha egy fiú követi a divatot, és a fülbevaló is nagyon bejön:)
2013. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok: egyébként lehet aranyos. ismerd meg. de szerintem , ha túl lányos felejtsd el.. egy idő után akarva-akaratlanul nem fog tetszeni.

azt viszont hozzátenném, hogy van pasi, akinek jóláll a fülbevaló, de szerintem max az egyik fülébe és nem csillivilli.. esetleg pici fültágító.. PICI

2013. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem
2013. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
kit érdekel, hogy igényes-e vagy drága? fülbevalója a nőknek legyen, ne egy férfinek...
2013. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!