Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék igényes szórakozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék igényes szórakozást nyújtani férfiaknak SZEX NÉLKÜL?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szaj.ha. Nem megyek ki az út szélére. Szeretném olyan módon szórakoztatni a férfiakat, hogy közben szexre ne kerüljön sor. Szeretek erorikusan táncolni, nagyon érdekel a rúdtánc. De van olyan bár, vagy valamilyen hely, bárhol a világon, ahol igényes showt adnak elő, és pusztán a látványé a főszerep?

Számomra a gyönyörködtetés a lényeg! És élvezném is a feladatot.


2013. júl. 17. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
stand up comedy. szerintem jól menne, én már ezen is jót röhögtem:D
2013. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ehhez vagy nagyon szellemesnek, intelligensnek és elbűvölő személyiségnek kell lenned, vagy pedig rohadt jól kell táncolnod.
2013. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem elég ha kézimunkázol, az nem tartozik bele igaz?
2013. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
főzni
2013. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Pucolj krumlit mini szoknyàban a West-End tetőkertjén!!
2013. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat tudsz az autókról meg a fegyverekről és szereted a sört akkor szórakoztatónak találnám a társaságod,de nem fizetek érte :D
2013. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Süss sok sültkrumplit rántott sertésszelettel. az bejönne!
2013. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gyere aztán szórakoztass, de nm fizetek:D
2013. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!