Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit szól az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szól az a férfi ha rájön, akinek a nője feltöri a profilját és a neki szóló üzeneteket törli?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 10:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
remélem kidob a fenébe:D
2013. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Senki nem fog rájönni ha okosan csinálja
2013. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hűhaaa mit szolna? Én sz*rnám le. A fontos besézlgetéseket amit nem akarom hogy kettönk közül bárki is meghallja azt nem fbon intézném mert ezt a másik lementheti és ott a tárgyi bizonyíték.
2013. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
+ a nevébe levelezik, és tesz ki üzeneteket.
2013. aug. 7. 10:05
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen fognám és kidobnám az ajtón,és rá a cuccait.

Ez egy mocsok dolog,és senkitől se tűrném el!

2013. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg ezt csinálod, azt kell mondjam, h nem vagy normális...
2013. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
2 Okosan nem tudja csinálni, ha a másik ember bizonyitja, hogy elküldte, és mentette az irásokat:DD
2013. aug. 7. 10:06
 8/20 anonim ***** válasza:
ha okos akkor feltöri azt a profilt is akivel levelezik a srác és onnan is törli. de inkább ásd el magad :D
2013. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

5-ös Maximálisan egyetértek.


6-os Nem én tettem ezt, csak rájöttem, ezért irtam ki, mert tudom hogy a csaj a Gyakorin van, és akartam hogy tudja, hogy tudom.:D

2013. aug. 7. 10:07
 10/20 Bummer ***** válasza:
Én tiszteletben tartom mindenki magán szféráját. Így a legjobb barátaim is és a párom is tudja és megtanulta, hogy ha ott hagyom az orra előtt a telefonom vagy bármilyen profilom bejelentkezve akkor még csak rá se néz engedély nélkül. Nálam az ilyen (bármilyen jó a kapcsolat, vagy barátság) végleges elvágást jelent. 30/F
2013. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!