Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfi társaimhoz szóló kérdése...

Férfi társaimhoz szóló kérdésem: nektek is szőrös?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy a hímvesszőn másnak is van szőr? nyilván van olyan, akinek igen, de ez gyakori, vagy csak ilyen szerencsétlen genetikát örököltem? Nem kell sokra gondolni, de jó pár szál bőven fent nő a hímvessző kb. felénél... Ha leborotválom, akkor fenn áll az esélye, hogy több nő vissza? Mit tegyek? Engem is zavar, hát akkor gondolom egy lányt még jobban zavarna..
2013. jan. 18. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Több nem nől csak amennyi szőrtüsző van ott.

Az indul újból növekedésnek.

2013. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Manapság minden lány borotváltnak várja el, vagy legalábbis fazonra. Ha folyamatosan vágod gond nem lesz. Egyébként meg borotválástól több nem lesz.
2013. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,nekem szőrös,és nem csak 1-2 kósza szőrszál van rajta hanem elég sok és erősek.Engem is zavar,én borotválom.
2013. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!