Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar téged, ha a fitnes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar téged, ha a fitnes teremben edzés kozben bámulják a melledet?

Figyelt kérdés
Elkezdtem járni fitnesbe, de nem azért hogy túlsúlyos vagyok, persze 3-4 kg le mehetne, 23 éves csajszi vagyok és 58 kg ill. 95-os a cici méretem.Igazábol az zavar , hogy a pasik bámúlják az intim testrészeimet,olyankor már zavarban vagyok kicsit verejtékezem nem tudok koncentrálni, igaz hogy feszes tréningruhában vagyok, vannak ott más csajok is.Legalább itt hadjanak békén a pasik. Lehet hogy én vagyok ilyen mániákus, de nekem picit ciki. Csajok írjatok!
2009. okt. 25. 18:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
igen engem is irritál az ilyesmi. 20L
2009. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
menj női kkonditerembe, vagy ne hordj feszes ruhát! ilyen egyszerű. És tanulj meg helyesen írni. 23évesen nekem inkább ez lenne a ciki.
2009. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

szerintem ha feszes cuccban vagytok akkor ne várjátok h nem nézünk rátok! Egyébként meg légy büszke hogy néznek és nem cikiznek h mien ronda vagy dagi vagy...

Egyébként csak h tudd: akik úgy komolyabban néznek gondolom tudod mire gondolnak...:D

Szerintem légy büszke magadra!

puszika

16f

2009. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző mondja, én ha lány lennék, inkább rájuk mosolygnék, én is járok kondizni, vannak csajok, és van akit én is megbámulok, de ő visszamosolyog, nem nyavalyog.


Ja igen, és azt hozzá teszem, hogy utána már nem nézem :D

2009. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

18:36-os, azért hagyom ki az ékezeteket, mert Szlovákiában élek és szlovák nyelvu a billentyuzetem és minek erre is válaszolsz, ha nem ezt kérdeztem.

A tobbinek koszi a választ.

2009. okt. 25. 18:55
 6/22 A kérdező kommentje:
18:36-os, amúgy te is hibásan írsz, eloszor magadat nézd meg, aztán oktass!
2009. okt. 25. 18:57
 7/22 anonim ***** válasza:
első vagyok, egyáltalán nem kell ehhez feszes cuccban lenni.
2009. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi pasik erre vagyunk beállítva! Naná,hogy bámuljuk,ha van mit, erre való a szemünk.És elárulom neked,nemcsak a fittnessben,hanem a strandon,metrón,az utcán,a zebrán, a suliban,a melóhelyen,a postán,a boltban,és még sorolhatnám.De nem csak a cicit,hanem a popsit is,sőt az egyéb intim tájékot is,és megpróbálunk elképzelni meztelenül is benneteket.
2009. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
uccsó: azta, kezdek félni XD
2009. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De feszes cuccban érzem magam kényelmesen. csak az jár általában bo cuccban, aki kovér vagy kovérnek érzi magát. Bocsi a helyesírásért!
2009. okt. 25. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!