Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért akarnak belepofá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért akarnak belepofátlankodni mások kapcsolatába?

Figyelt kérdés

Miért akarják elhódítani más barátját/barátnőjét ha tudják neki van párja?Miért ilyen gerinctelenek?

Ne gyertek azzal,hogy akit el lehet csábítani meg a hasonló sablon szöveggel...Ez nem szépít semmit e tényen.Vannak olyanok akik belemocskolnak mások kapcsolatába.

Miért?!


2013. aug. 4. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
van mikor nem gond szerintem. főleg ha neked panaszkodik a nő, és tényleg xarul bánik vele akkor miért ne?
2013. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert szarik rá? Mert magával van elfoglalva? Mert több nőjét\pasiját lenyúlták, és úgy gondolja, hogy ő sem törődik másokkal?


Szerintem fontosabb kérdés, hogy miért hiszik azt, hogy mellettük megváltozik majd az illető, ha egyszer el lehetett vinni, akkor máskor is el lehet majd, ez törvényszerű.

2013. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megesik.Én is megtettem már ön szántamon kívül.De annak,olyan is lett a vége.:)
2013. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:

Mert nekik mindegy!


Az a fél amelyik egyedül van és nem közeli ismerősei az adott pár, és sikerül elhódítania a pasit vagy a csajt akkor szerencsésnek mondhatja magát.

Neki mindegy...és ha el lehet hódítani noss...akkor nyilván nem volt tuti minden.

2013. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Önző, mint az állat. A másik oka pedig, mert többnek tartja magát a barátjánál/barátnőjénél, és hogy ezt bebizonyítsa, nem akar ebben sem hátrányt szerezni.
2013. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!