Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 feletti szűz férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti szűz férfiak! Miért csak a gép előtt sírtok, ahelyett hogy csajoznátok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 23:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Eléggé merész vagy kérdező. Így teljesen ismeretlen embereknek felteszed ezt a kérdést és elvárnád, hogy válaszoljanak is. Vagy nagy általánosítással azt gondolod, mindenki a fejéhez kap: Basszus, de hülye vagyok, tényleg, miért nem csajozok??? Hogy erre eddig nem jöttem rá! Na, gépet kikapcsol és uzsgyí!

Azért annál sokkal mélyebben vannak az okok, mint hogy azt itt üzenetekben kifejthetnék. Csak ugye a mai felszínes embereknek ez meg se fordul a fejükben.

2014. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Vélhetően megpróbálták már pár ezerszer, azért a "gép előtt sírnak". Más egyéb, hasonlóan hasznos tanács?

Ha megnyerem az ötöslottót, az lesz az első hogy elmegyek csajozni,de addig se írj ki ilyen provokatív, idióta kérdéseket pls.

2014. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem sírok a gép előtt. Próbáld újra.
2014. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem sírok a gép előtt.


Én nem egy teherként vagy valami gusztustalan betegségként élem ezt meg.



És te kérdező, miért nem éled az életedet, ahelyett, hogy minket oktatnál ki vagy kérnél számon?!

2016. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Engem is elgondolkodtat sokszor ez a kérdés! A csajok ott várnak mindenütt, ezek pedig itt rinyálnak mint a fürdős QÁ-k!
2016. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Mert semmi értelme nincs, a mai nők a külsőt és a pénzt tekintik értéknek egyedül. Nekem meg nem kell ilyen nő, kösz szépen.

A #4 válaszadó meg tőlem is kapott mínuszt.

2017. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A nagyokosok, akik mondogatják, hogy csak akarni kell, nem sírni, azokkal tennék egy próbát! Két dolgot kéne teljesen segítség nélkül megcsinálniuk, és amíg az nem sikerül, csak jóval szerényebb életet élhetnek, mint a többi ember. Ez a két dolog az lenne, hogy meg kell tanulniuk kínaiul felsőfokon, és el kell végezniük egy műszaki egyetemet, segítség nélkül, önerőből. Mert azt is csak akarni kell. Csak hogy érzékeld, milyen akadályok vannak egyes emberek életében, amiről nem tehetnek. Valaki amúgy angolul se képes megtanulni sehogy se, nem hogy kínaiul. Ennyivel őket is lehetne bírálni, miért nem képesek rá, miért nem akarnak eléggé.
2017. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Jellemzően azok ordibálnak be a pálya széléről baromságokat akiknek soha 1 percig nem volt gondjuk a társkereséssel...

Na meg persze a nők, akiknél a legrondább is napi 10 levelet kap társkeresőn.

4. válaszadó, te meg ásd el magad kérlek, jó mélyre, vissza se gyere.

2018. szept. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

meséljél, kérdezőkém, mit kéne tennünk, hogy sikeresen becsajozzunk?

azonkívül hogy legyünk jóképűek és pénzesek, mert erre már magamtól is rájöttem...

na halljuk a tuti módszert, észvitéz!

minden pasas örökké hálás lenne neked!


ja, hogy te se tudod, csak provokálni akarsz? értem...


kérdezőt miért nem lehet lepontozni?

most rányomnék úgy pár (ezer) piros kezet!!!!!


"Nem egyértelmű? Azt akarjuk hogy ránkírjon egy hosszú combú bombacsaj aki főz mos és takarít utánunk, simogatja az egónkat, lehet vele szórakozni, sokat keres, és szeretné az n>2 lány 1 fiú felállást, és csak a miénk akar lenni.

Tehát zengjen a kórus:"


az a te nagy bajod, kisapám, hogy csak a jeled volt körfűrész az óvodában, nem rajtad használták

kaptad is a piros kezet, ostoba nólifer jobbágy


"De tenyleg sok ilyen gyoker nyomorult van:)"


a magadfajta nyomorék senkiházi trollokból is bőven van, persze csak a monitor mögül van ekkora pofátok, szemtől szembe max. egy cigarettát mernél kérni a saját hugyod tócsájában állva...

kaptad a piros kezet, sutyerák


"Engem is elgondolkodtat sokszor ez a kérdés! A csajok ott várnak mindenütt, ezek pedig itt rinyálnak mint a fürdős QÁ-k!"


igen, ott várnak...és kikre? a pénzes, Pumped Gabó-alkatú pasasokra

erről pedig ennyit, a piros kezet megkaptad te is

2019. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!